שירותי אריזה יתרונות וחסרונות

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

שירותי אריזה לקראת אחסנה

אריזת כלי הזכוכית על ידי צוות תיבת נח אחסנה נותנת לך כיסוי ביטוחי, אם אתה אורז את כלי הזכוכית באופן עצמאי אין ביטוח על כלי הזכוכית.

יתרונות נוספים של שירותי אריזה הם: אין אובדן והפסד ימי עבודה, אין בלאגן בבית שבועות לפני המעבר, אין צורך למתוח ולאמץ את שרירי הגב, יש ביטוח על כלי זכוכית, פריטים ותמונות שבירות.

שירותי אריזה – יתרונות רבים, אך גם חסרונות.

ראשית נמנה את החסרונות של שירותי אריזה, שבולט בהם הוא שאין את האפשרות למיין את הדברים שאין בהם צורך ובאותה הזדמנות לשקוע בנוסטלגיה ולמצוא פריטים שלא נתקלתם בהם המון זמן.

כאשר המובילים מבצעים את האריזה מגיע צוות שמתפזר בדירה ותוך זמן קצר חצי בית ארוז, דבר המקשה עליכם לשקוע בנוסטלגיה. כמובן שניתן לבצע את המיון לאחר פריקת הקרטונים, המלצה שלנו במקרה של הובלה לצורך אחסון רצוי למיין קודם.

היתרונות של שירותי אריזה הם מתן האפשרות לראות את הדברים שאתם מעוניינים שימשיכו אתכם במסע חייכם ומה הדברים שכבר אבד עליהם הקלח,יתרונות האריזה על ידי המובילים למעשה אתה חי בבית כרגיל עד יום ההובלה חוץ מכמה דברים אישיים, דברי ערך ותכשיטים שאתה אמור לארוז ולהעביר יחד איתך לבית החדש.

בשלב אריזת הבית לאחסנה, המובילים אורזים את כל כלי הזכוכית בנייר לבן שלא מכתים את הכלים, אורזים את בגדי תלייה בארגזי תלייה מיוחדים השומרים ומגנים על הבגדים, עוטפים את הרהיטים ומכינים אותם להובלה.

אין צורך להפסיד ימי עבודה, אין צורך למתוח ולאמץ את שרירי הגב, פשוט, קל ונוח .

עלויות של התענוג – שירותי האחסנה הניתן על ידי תיבת נח מקצועי, איכותי ושווה לכל נפש, הזמינו את נציג חברת תיבת נח להצעת מחיר ללא כל התחיבות מצידכם.

אצלנו אין מילים קטנות, אצלנו יש שירות גדול. 

נשמח לערוך לכם סיור המתחם האחסנה המקצועי ביותר בארץ.

חברת הכל למוביל בע"מ גאה להציג את מתקן האחסון תיבת נח שנבנה לאחר עשרים ושתיים שנות נסיון בתחום אשר תורגמו לאחסון האיכותי, המקצועי והטוב ביותר בארץ.

Call Now Button דילוג לתוכן