שירותי אחסנה לתקופות קצרות – לאחסן את החפצים במקום הנכון

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

יחידות אחסנה מחיר זול

הרעיון של שירותי אחסנה לתקופות קצרות מיועד לקהלים מסוגים שונים, החל מזוגות ומשפחות שנמצאות במהלך של שיפוץ הבית או מעבר דירה, אנשים שעוברים לחו"ל לתקופות קצרות, יבואנים וסוחרים שמזמינים ציוד מחו"ל וכן עצמאים שמבקשים להשתמש בשירותי אחסון במידה ואין באפשרותם לאחסן ציוד ומכשירים למשך תקופה מסוימת.

שירותי אחסנה לכל תקופה

מה שמבדיל שירותי אחסנה לתקופה קצרה לעומת שירותי אחסנה לתקופה ארוכה הוא בעיקר עניין התנאים. כמובן שזה עניין של השקפה, אך בשירותי אחסון תכולת דירה לתקופות ארוכות, מצד אחד אנחנו צריכים להיות קפדניים בדיוק בשירותי אחסון לתקופות קצרות, בכל הקשור לגודל המחסן, אבטחה שלו, ציוד האריזה וכדומה. מצד שני, אנחנו יכולים להיות פחות קפדניים בכל הקשור למיקום המחסנים. ההסבר הוא, שבכל מקום, בכוונתו להפקיד את הציוד לאחסון למשך תקופה ארוכה, לכן אין משמעות אמיתית למשך זמן הנסיעה שנצטרך לעבור בשביל להשאיר או לקחת את החפצים.

במסגרת שירותי אחסנה לתקופות קצרות, המיקום בו נמצא הציוד והחפצים, כן משמעותי. מאחר וככל שנקצר את שטח הנסיעה, כך נקטין את העלויות שלנו לאורך זמן. אחת כמה וכמה, אם נצטרך להגיע לשם לעתים תכופות בשביל להוציא ציוד או לאחסן דברים נוספים.

נקודה אחרת, משמעותית במסגרת שירותי אחסנה לתקופות קצרות היא חוזה האחסון. מאחר ומדובר בתקופה קצרה, ניתן לסגור חוזה על פי ימים, שבועות ובמקרה הצורך חודשים. ככל שתאריכו את משך הזמן שלכם בו תאחסנו את הציוד, כך המחיר פר יום ירד ותחסכו בעלויות האחסון.

 

אחסון לתכולת דירה ועסק לתקופה קצרה – מה אנחנו צריכים בשביל זה

בגדול, שירותי אחסנה לתקופה קצרות, דורשים מאיתנו בדיוק את אותם הדברים שאנחנו צריכים לשם שירותי אחסון לטווח ארוך. ארגזים וקרטונים שיאפשרו לנו לשמור את החפצים ואת הציוד שלנו בצורה נוחה ובטוחה. את הקרטונים וכן ציוד אריזה אחר, נוכל לרכוש דרך החברה.

כמו כן, אנחנו נדרשים לשים לב לשירותי האבטחה שאנחנו מקבלים מהחברה בזמן שאנו מאחסנים את הציוד במחסנים שלה. האבטחה האופטימאלית מבחינתנו היא 24/7, והיא כוללת מצלמות, אזעקות, שומר לילה ועוד. כמו כן השירות כולל אפשרות להגיע למחסן במשך כל שעה בה נמצא צוות החברה. עם זה בשביל להוציא ציוד ועם זה בשביל להכניס ציוד.

צוות החברה גם ישמח לסייע בכל עניין שקשור להובלה, אריזה ואחסון. בטרם אנחנו חותמים חוזה ובוחרים בחברת אחסון, מוטב להיפגש עם צוות החברה, להכיר אותם, להתרשם מהניסיון והמקצועיות שלהם. במהלך הפגישה נוכל לעלות כל שאלה ולקבל תשובות לכל עניין ועניין.

לסיום ברצונו לציין, שירותי אחסנה לתקופות קצרות, יכולות לעיתים קרובות להתארך, ולהפוך לעניין של חודשים ושנים. לכן כשאתם בוחרים חברה בכלל ומחסן בפרט, רצוי שתיקחו את זה בחשבון, על מנת שתהיו מוכנים לכל בעיה ועניין שיכולים  לצוץ במהלך הדרך.

Call Now Button דילוג לתוכן