קרטונים למעבר מדירה לדירה או לאחסנה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

קרטונים לאריזה במעבר דירה, והובלה לאחסנה - תיבת נח

מרבית האנשים משתמשים בקרטונים לצורך מעבר דירה וכן לצורך אחסון חפצים בבית. בשני המקרים, החשיבות של גודל הקרטון והחוזק שלו, הם משמעותיים. אך בעוד כשבעת אחסון חפצים ביתיים, אנחנו יכולים למצוא מגוון פתרונות ייחודים במקרה והקרטונים לא עומדים במשימתם, הרי שבעת הובלה מדירה לדירה, אין לנו הרבה זמן ואין לנו הרבה אופציות לתקן, לכן חשוב שנשתמש בקרטונים למעבר דירה ברמה גבוהה, אחרת תהליך ההובלה יכול להפוך מהר מאוד לסיוט.

בשביל להשתמש בקרטונים למעבר דירה באופן חכם, הרי שעלינו לבחון מגוון רחב של קרטונים כך נוכל לגלות מה מתאים לצרכים שלנו. אנחנו צריכים לשים לב למספר נקודות, החל מהשאלה, אילו קרטוני אחסון יכולים להתאים לנו מבחינת גודל, מבחינת חוזק, כך נדע גם האם הם מתאימים לנו מבחינת משקל. נקודה נוספת שעלינו לבחון היא, האם הקרטונים הנ"ל נסגרים בצורה טובה והרמטית, על מנת שהחפצים שאנחנו מאחסנים בתוכם לא יפלו בטעות.

 

השלבים שעושים קרטונים למעבר דירה

צריך לזכור בעת הובלה מדירה לדירה, יש כמה שלבים שהקרטונים עוברים. זה מתחיל בכך שאחרי שאנחנו מביאים אותם לדירה, אנחנו אורזים בתוכם דברים במשקלים שונים. כבר בשלב הזה אם הקרטון איננו חזק מספיק, הוא עלול להיקרע ואם אין אפשרות להחזיק אותו כמו שצריך, הרי שנתקשה להרים אותו.

בשלב הבא, אנחנו מעבירים את הארגזים למשאית ההובלה, זה יכול להיות מאוד לא נעים לגלות, שהקרטון נפתח וכל הדברים יוצאים החוצה. לכן חשוב לוודא שבכל פינה הוא סגור הרמטית.

לאחר מכן, התכולה עושה את דרכה במשאית הובלה שמעבירה את הקרטונים אל מקום האחסון שלנו או אל משכננו החדש. כאן יכולים לקרות מספר דברים, ומדובר על מקרים פשוטים לא על מקרים קיצוניים של תאונה או משהו דומה. במקרה והקרטונים לא סגורים היטב, הרי שהדברים עלולים לצאת מתוכם בכל סיבוב או בכל תנועה חדה של המשאית, אם המובילים לא דאגו להצמיד את הקרטונים אחד לשני ולסגור את היטב את המשאית, הרי שהקרטונים עלולים לעוף ממנה אל הכביש, נקודה נוספת היא, שהקרטונים עלולים להיקרע אם הם חלשים מדי ויש בתוכם יותר מדי חפצים ומשקל עודף.

החלק הלפני האחרון בתהליך, הוא החלק בו הקרטונים מועברים מהמשאית  המחסן או אל הדירה החדשה. סביר להניח שאם הם עברו את כל הדרך, כבר לא יקרה להם כלום, אך עדיין ישנה סבירות שהם ייקרעו או ייפתחו, דברים לא נעימים שהיינו מעדיפים להימנע מהם.

בחלק האחרון בו הקרטונים והארגזים ממתינים לפריקה, הרי שזה לא באמת משנה באיזה מצב הם, כל עוד כל החפצים שלנו הגיעו ועוד שלמים. מצד שני, אם אנחנו מעוניינים להעביר את הקרטונים הלאה, הרי סביר להניח שנרצה שגם הם יישארו שלמים, לא קרועים ולא מרופטים, בשביל שיהיה ניתן לעשות בהם עוד שימוש.

Call Now Button דילוג לתוכן