פתרונות אחסון – פתרונות אחסנה חכמים לטווח קצר וארוך

תיבת נח מתחם אחסנה

בתיבת נח ניתן לשכור מחסנים לכל פרק זמן ובמחירים המשתלמים בישראל!

חברתנו מתמחה בשירותי אחסון תכולת דירה והשכרת מחסנים למעלה מעשרים שנה ומנהלת אלפי מטרים של יחידות אחסנה פרטיות ומוגנות בעשרות גדלים שונים ולכל פרק זמן כך שאתם לא רק מקבלים את השירות הטוב ביותר אלא גם המשתלם מכולם.

איך הדבר מושג?

מעבר להיותנו חברה גדולה ויעילה, מגוון הגדלים וריבוי הסניפים שלנו מאפשר לכם לקבל חבילת אחסנה שמותאמת לצרכים שלכם באופן מושלם. יותר אינכם צריכים לשלם על מחסן גדול מדי או לחלופין, לעשות שימוש במחסן לטווח קצר בזמן שאתם זקוקים לאחסנה לטווח ארוך.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת לקבל ייעוץ והצעת מחיר משתלמת במיוחד ללא עלות או התחייבות מצדכם.

קצת על שירותי האחסנה לטווחי זמן שונים

יותר אנשים מחפשים פתרונות אחסון לטווח קצר או ארוך, זאת בהיעדר אפשרויות אחסון באופן עצמאי.

מרבית האנשים מחפשים פתרונות אחסון שכאלה מסיבות שונות, וכפי שנראה בהמשך, זה דורש שבפתרונות הנ”ל, יהיו פרמטרים שונים, שיעמדו לרשותם.פתרונות אחסון ציוד, אחסנה ללא הגבלה - תיבת נח אחסנה

לפני שנציג לכם את פתרונות האחסון שלנו, חשוב להבהיר כי העבודה של חברת האחסון לא נגמרת בעת השכרת מחסן לאחסון, והיא לא מתחילה גם שם. חברות אחסון אמורות ויכולות לתת ללקוחות, הרבה מעבר לכך, ולכן כשאתם בוחרים חברה לעבוד איתה, עליכם לוודא שאתם מקבלים ממנה את כל הכלים הנדרשים עבורכם לשם אחסון נכון וחכם.

– פתרונות אחסון לטווח קצר עוסקים בדרך כלל לאחסון בעת שיפוץ או אחסון תכולה לפני מעבר דירה. זה יכול להיות גם אחסון ציוד משרדי לפני מעבר, אחסון חומרים לפני תערוכה או כל דבר אחר שדורש אחסון של ימים או שבועות.

– פתרונות אחסון לטווח ארוך מתייחסים לאחסון שמיועד לחודשים ארוכים, בדרך כלל מדובר על אחסון ציוד במקרה של מעבר למדינה אחרת, אחסון ציוד שהוצאנו מהבית ואין לנו היכן לאחסן אותו, ציוד משרדי שאין לנו צורך בו אך הוא מעדיפים לשמור עליו, אחסון מלאי של עסקים קטנים ועצמאיים, אחסון תכולות לשימור ועוד.

פתרונות אחסון ציוד חכמים

כאשר מדברים על פתרונות אחסון, בעצם מדברים על מחסנים להשכרה. בתיבת נח אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכספכם בדמות יחידות אחסון פרטיות ונעולות שמותאמות בדיוק לצורך שלשמו אתם מחפשים שירותי אחסנה.

מתחמי האחסון ויחידות האחסנה בפרט, נבנו באופן כזה שמותאם לאחסון תכולת דירה או לאחסנה של סחורות. לא תמצאו אצלנו מכולות להשכרה או כל אלתור אחר שיכול לעלות לכם בסופו של יום הרבה יותר ממה שחסכתם. יחד עם זאת, ההפרשים במחירים אינם משמעותיים (אם בכלל) מאחר שאנו מציגים יעילות תפעולית גבוהה במיוחד!

הרעיון הוא, שאנו שוכרים מחסן במתחם של חברת אחסון, רק לנו יש אפשרות להיכנס לאותו מחסן. במחסן אנחנו יכולים לאחסן את הציוד שלנו. על פי ימים, שבועות, או חודשים, בהתאם לתנאים שסיכמנו עם החברה. כמובן שאם אין מניעה, אנחנו יכולים לחדש את החוזה כל הזמן.

מלבד מחסן, החברה דואגת לנו לאבטחה 24/7, כולל מצלמות ולעיתים אף שומרים. החברה גם דואגת לבצע הדברה במקום, המחסן כולל גלאי עשן, אזעקות, ספרינקלרים ועוד. מי שמעוניין יכול גם לעשות ביטוח אחסנה. דרך החברה.

כאשר אנחנו שוכרים מחסן, עלינו לוודא שהמעבר עליו נוח, ומשאית ההובלה מגיעה עד הפתח שלו. כך נוכל לבצע את ההובלה בצורה נוחה ופשוטה. חשוב גם לוודא שניתן לבצע את ההובלה במשך כל שעות היממה, או לפחות בשעה שנוחה לנו.

פתרונות אחסנה – גם, אבל לא רק השכרת מחסן..

כמו שציינו קודם לכן, פתרונות האחסון שלנו, כוללים לא רק השכרת מחסן אלא גם דברים נוספים. מאחר ואנחנו צריכים חומרים וציוד שיאפשר לנו לארוז ולאחסן את הציוד בצורה נוחה. לשם כך, החברה תדאג לנו לקרטונים ואריזות בגדלים שונים מבית הכל למוביל, שיאפשרו לנו לארוז את הציוד, נקבל ניילונים נצמדים, סטרץ’ ואחרים וכן דבקים מסוגים שונים, בעזרתם נסגור את החבילות היטב.

אז אם אנחנו מחפשים פתרונות אחסון לטווח קצר או ארוך, עלינו לוודא שאנחנו מקבלים את כל הציוד הנדרש לשם כך ונהנים ממחסן בתנאים טובים, גודל מתאים, תחת אבטחה מלאה. כך נדע שהפקדנו את החפצים והציוד שלנו בידיים טובות.

 צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!
[contact-form-7 id=”572″ title=”טופס יצירת קשר 1_copy”]

כתבות שעשויות לעניין אתכם

שטחי אחסון להשכרה

שטחי אחסון להשכרה

מחפשים שטח אחסון להשכרה ולא בטוחים מאיפה להתחיל ואיך למצוא שטחי אחסון להשכרה שמתאימים לצרכים…