סוגי מחסנים להשכרה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה - תיבת נח

אם היינו מחלקים את עולם המחסנים לאחסון ציוד וחפצים לתקופה ארוכה, היינו בוודאי צריכים לעשות את זה דרך 3 או 4 קטגוריות. במאמר זה נבחן את הקטגוריות השונות ונסביר מדוע היתרון עומד לזכות הרעיון של מחסנים להשכרה בקרב חברות שמחזיקות מתחם מחסנים לאחסון דירות או משרדים.

◆  הקטגוריה הראשונה של מחסנים היא כמובן הקטגוריה הביתית. כיום כמעט בכל בית יש חדר שהוא מחסן או במקרה טוב יותר, מחסן חיצוני שנמצא בקומת המחסנים בבניין וכך כל דייר נהנה ממחסן משלו. היתרון של מחסן כזה, היא היכולת שלנו כל הזמן להכניס ולהוציא חפצים, אנחנו אחראים על האבטחה של המחסן, הוא נגיש לנו, נמצא לידנו כל הזמן.

החיסרון הוא, מדובר במחסן שאנחנו לא באמת יכולים לאחסן בו יותר מדי דברים כי הוא לא מחסן גדול. הוא לא מיועד לאחסון רהיטים אלא יותר לאחסון ציוד, כלים וחפצים בסדרי גודל בינוני עד קטן.

◆  הקטגוריה השנייה היא המרת חדר בבית או בעסק לצורך מחסן. כשמדובר על מחסן בעסק, זה טריוויאלי והגיוני, .בעיקר אם מדובר על שטח עסק גדול אז סביר להניח שאין טעם שהמחסן יהיה מרוחק מהעסק. אך במקרה של המרת חדר למחסן ביתי זה כבר בעייתי, כי זה בזבוז שטח יקר וזה גם דורש תחזוקה שלא בהכרח משתלמת בבית.

◆  הקטגוריה השלישית היא רכישה או השכרת מבנה והפיכתו למחסן. בהנחה ומדובר ברכישה אז היתרון הוא שזה שלנו, אנחנו נוכל למכור אותו בעתיד ונוכל לעשות איתו כל מה שאנחנו רוצים בהווה, החיסרון בשני המקרים קרי השכרה או רכישה, שמבחינה כלכלית זה לא משתלם כי המחיר הוא גבוה, בוודאי אם מדובר בהשכרת מבנה והפיכתו למחסן. הוא גם לא שלנו ואנחנו גם משלמים עליו מחיר יקר.

נקודה אחרת היא, שכיום כשיש מחסנים להשכרה, לא נכון לשכור מבנה ולהפוך אותו למחסן, הרי אנחנו לא מקבלים ממנו את מה שאנחנו יכולים לקבל במסגרת מתחם של מחסנים להשכרה ועל כל בקטגוריה הרביעית.

◆  קטגוריה רביעית, כאמור, היא מחסנים להשכרה. הרעיון הוא פשוט, מדובר על מתחם שמחזיקה חברת אחסון, מתחם של מבנים אותם היא משכירה לצורך אחסון, זה יכול להיות אחסון דירות וזה יכול להיות אחסון עסקי. במתחם מציעה החברה שירותי אבטחה, שירותי ניקיון, שירותים של גלאי אש ועוד. מדובר על מגוון רחב של מחסנים בגדלים שונים עם שירות אישי קרוב, המחיר הוא הרבה יותר זול מאשר השכרת מבנה חיצוני והפיכתו למחסן, התנאים בשטח גם הרבה יותר טובים הן לאחסון והן להובלה של ציוד וחפצים.

לכן הקטגוריה הרביעית של מחסנים להשכרה היא הכי טובה והכי יעילה הן עבור גורמים פרטיים ובוודאי עבור גורמים עסקיים לצורך אחסון ציוד וחפצים מסוגים שונים, וזו האופציה המומלצת עבורכם.

 

Call Now Button דילוג לתוכן