מי צריך באמת אחסנה לטווח ארוך?

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסנה לטווח ארוך הוא שירות לאחסון חפצים וציוד למגוון סוגי עסקים;

בעלי מקצוע – במקום שיצטרכו לאחסן את כלי העבודה שלהם בבית או לשכור מבנה במיוחד בשביל זה, עם כל התשלומים הנלווים לכך ובלי ההטבות שהם יכולים ליהנות מהן במסגרת שירותי אחסנה במרכז, עדיף להם לשכור מחסן, אחסנה לטווח ארוך, במסגרת מתחם אחסון כולל. בעלי המקצוע נהנים מעלויות זולות יותר, אבטחה צמודה, שטח גדול יותר, הדברה וניקיון, זמינות ונגישות קבועה ועוד.

בעלי עסקים ביתיים – מדובר למשל על אנשים שמוכרים חפצים באינטרנט. אלה יכולים להחזיק את המלאי שלהם במחסן חיצוני. כך הם יכולים למלא אותו מתי שהם רוצים בחפצים ולמכור כמה שהם יכולים, מצד שני הם לא צריכים לאחסן את החפצים בבית שלהם.

בעלי חנויות קטנות – במקרה כזה, במקום להחזיק מחסן בחנות או במקום לשכור מבנה גדול לאחסון כל החפצים, הם יכולים לאחסן חלק מהמלאי במחסן של החנות וחלק באחסנה לטווח ארוך, מחסן חיצוני. הרבה יותר נוח והרבה יותר פשוט.

וכיצד נבחר חברת אחסון עבור אחסנה לטווח ארוך?

ראשית, החברה צריכה להיות אמינה. לשם כך אנחנו יכולים להשתמש בהמלצות וחוות דעת של משתמשים ותיקים על תקופת האחסנה שלהם. אנחנו גם יכולים ליצור קשר עם צוות החברה ולתהות על קנקנם.

שנית, עלינו לבחון את המחסנים שהם מציעים לנו בשביל שנוכל לראות אם הם מתאימים לנו. מבחינת גודל, שמירה, אזור.

שלוש, עלינו לבדוק היכן ממוקמים המחסנים, מהי מידת הניידות והנגישות לשם. עלינו לוודא שהמחסנים מתאימים לצרכים שלנו מבחינה זו, בשביל שנוכל להעביר את הציוד והחפצים שלנו בצורה נוחה הן למחסנים והן מהמחסנים למשכננו.

מוזמנים לקרוא עוד על אחסון לטווח ארוך

Call Now Button דילוג לתוכן