מי נזקק לשירותי אחסנה?

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

יש מספר מצבים, בהם ברור לנו כי אין ברירה אחרת. אנחנו זקוקים למקום בו נוכל לאחסן פריטים מסוימים, והפתרון היחידי הוא למעשה חברה המציעה שירותי אחסנה. כך, על פי האמונה, נוכל לבחור במחסנים בטוחשירותי אחסנה - תיבת נח אחסנהים, בכל גודל שנרצה, ובמחיר שווה לכל נפש.

אולם, מהם בדיוק אותם מצבים? מתי נזדקק לשירותים אלה? אנחנו ננסה לענות על שאלות חשובות אלה.

שירותי אחסנה למעבר דירה

מקרה ראשון בו אחסנה הופכת לכורח המציאות נוגע, כמובן, למעבר דירה. כידוע, לא פעם ישנה תקופת "ביניים" בין פינוי הבית הקודם למעבר לזה החדש, וזו עשויה להגיע לשבועות רבים, או אפילו חודשים. חשבו למשל, על דירה אשר נמצאת בתהליכי בניה, או כזו בה הקבלן לא עומד בהתחייבויותיו.

הפתרון הנוח ביותר הוא למצוא פתרון דיור זמני עבורנו, ולקבל שירות אחסון תכולת דירה, כל תקופה זו, את הפריטים שלנו במחסנים הייעודיים.

אחסנה לקראת נסיעה לחו"ל

כעת, נתייחס למצב נפוץ נוסף בו נדרשים שירותי אחסנה, והוא זה של נסיעה לחו"ל. כאן ישנם מספר מקרים עיקריים, לרבות נסיעה לצרכי עבודה, שליחות או רילוקיישן. בכל אחד מאלה, מדובר בפרק זמן של מספר חודשים לפחות.

גם כאן, הרי שאין טעם להשאיר את הדירה בעינה, על תכולתה ועלות ההשכרה, ואחסנה היא פתרון מצוין.

המקרה המורכב של שיפוצים

אחסנת פריטים מאפיינת גם משפחות אשר נמצאות בהליכי שיפוצים בבית שלהן. כך, תכולת הבית עלולה להינזק במהלך השיפוצים, או לכל הפחות להפריע להתנהלות התקינה שלהם.

גם במצב כזה, ברור כי נדרש למצוא פתרון זמני לרהיטים, למוצרי החשמל או לחפצים האישיים- וזאת בדמותם של המחסנים.

שירותי אחסנה לעסקים

יש לזכור כי שירותי אחסנה נפוצים לא פחות במגזר העסקי. ראשית, יהיו אלה בעלי העסקים אשר זקוקים לשטחים לאחסון של סחורה, כלי העבודה או כל דבר אחר. אלה עשויים לתפוס נפח רב, שאין בהכרח ברשותו של העסק המצוי.

במצב כזה, אגב, נדרש לא פעם גם שינוע הולך וחוזר בין מקום העסק למחסנים (לדוגמא: העברת סחורה מהמחסן). חברות רבות הפועלות בתחום מציעות גם את אלה.

יבואנים, אומנים ומה שביניהם

יבואנים הם אוכלוסייה נוספת אשר נזקקת פעמים רבות לשירותי אחסנה. ברשותם, מטבע הדברים, לא מעט פריטים שזקוקים לאחסנה עד שיועברו ללקוח שלהם. במצב כזה, ברור כי השכרה של מחסן קבוע תהיה יקרה יותר מאשר אלה שמציעות חברות המתמקדות בשירותי אחסנה.

ה"שחקנים" האחרונים בשדה המשחק שלנו הם האומנים, או בעלי גלריות האומנות למיניהן. גם הם נדרשים למצוא שטח אחסון נרחב לפרי עמלם: למשל, ציורי שמן, מודלים, פסלים וכן הלאה.

Call Now Button דילוג לתוכן