אחסנה ליבואנים וסוחרים

אחסנה ליבואנים

אחד האמצעים החיוניים כמעט לכל יבואן או סוחר הוא מערך אחסון יעיל שיסייע לו לאחסן את הסחורה באופן בטוח במסגרת עלויות סבירות.

חברתנו מציעה שירות ייחודי של מחסן להשכרה ליבואנים וסוחרים אשר מאגד בתוכו מספר יתרונות משמעותיים שיסייעו לכם לנהל את המלאי באופן בטוח, יעיל וגם במחיר משתלם במיוחד.

סוגי אחסנה ליבואנים

ישנם יבואנים רבים שזקוקים לשירותי אחסנה מקצועיים אך חשוב להבין שמה שטוב עבור יבואן אחד, לאו דווקא יתאים ליבואן אחר שכן ישנה סחורה שיכולה לגלות רגישות לטמפרטורה גבוהה ומעבר לכל אלה, חשוב שתנאי האחסנה יספקו לכם את הנגישות המרבית כך שתוכלו לנהל את המלאי בהתאם.

זה המקום להכיר מספר סוגי מחסנים ליבואנים.

יחידות אחסון פרטיות

כשזה מגיע לאחסנה ליבואנים, יחידות אחסון הן הדרך הטובה ביותר שאתם יכולים להעלות על דעתכם.

באופן כללי ניתן להגדיר יחידות אחסון כחדרים נפרדים שנמצאים בתוך מתחם אחסנה גדול ומוגן. כל יבואן או סוחר מקבלים יחידה או יחידות שמתאימים להם מבחינת הנפח כשאפשר למצוא יחידות קטנות למדי בנפח של 10 קוב וכמובן שניתן למצוא יחידות אחסון הרבה יותר גדולות כך שההתאמה לצורך שלכם תהיה מושלמת.

יתירה מכך, אם אתם צריכים להגדיל את נפח האחסון כתוצאה מסחורה שאתם מייבאים בתקופה הקרובה, תוכלו להוסיף מספר יחידות אחסנה בהתאם לצורך שלכם וכשירד הלחץ וכמות הסחורה, תוכלו לוותר על חלק מהיחידות כך שבסופו של דבר העלות שלכם יכולה להצטמצם באופן מאוד משמעותי וכל זה מבלי לוותר על איכות אחסנה וניהול מלאי גבוהה ביותר.

ליחידות אחסון פרטיות יש עוד מספר יתרונות שהופכים אותן לאופציה המועדפת על ידי יבואנים ובכלל זה העובדה שהיחידות נעולות ומופרדות מסחורה ותכולה של מחסנים אחרים. כמו כן באפשרותכם להגיע במרבית שעות היממה למחסן על מנת לפרוק סחורה, לאחסן סחורה חדשה שאתם מייבאים או אפילו כדי להוציא משלוחים בהתאם לצורך.

כשעוסקים במחסנים להשכרה ליבואנים ולבעלי עסקים, ניתן לראות בבירור שהאופציה המועדפת היא יחידות אחסון פרטיות שמשלבות ביטחון, נוחות ויעילות במסגרת עלויות שיכולות להתגלות כזולות יותר ביחס לאלטרנטיבות בעקבות הגמישות הרבה של המודל.

מחסנים ממודפים ליבואנים ומחזיקי מלאי.
מחסנים ליבואנים במחירים משתלמים!

חללי אחסון

חללי אחסון הם עוד אפשרות שעומדת בפני סוחרים או יבואנים שרוצים להשכיר מחסן. בניגוד ליחידות פרטיות, כאן מדובר במחסן גדול שבו מאחסנים את הסחורה של מגוון של לקוחות כשבסופו של דבר אתם יכולים למצוא את הסחורה שאתם מייבאים נמצאת בסמוך לתכולת דירה של מישהו שמאחסן אותה במחסן.

במסגרת השיטה הסחורה שלכם מאוחסנת על משטחים או קופסאות גדולות ומאוחסנת במחסן. מדובר בשיטה שמתאימה לאחסון ארוך טווח ולא ליבואן שצריך להוציא סחורה או להכניס סחורה חדשה באופן קבוע.

אחסון סחורה במכולות

הרבה יבואנים שוכרים מכולות כדי לאחסן בהן סחורה. חשוב לציין שאחסון במכולות אינו מתאים לכל סחורה וכדאי לקרוא את המדריך שלנו על אחסון במכולות כדי להבין את המשמעות.

בנוסף צריך לדעת שמעבר לחסרונות הבסיסיים שבאחסון סחורה במכולות, המחיר לא בהכרח יהיה זול יותר כך שבמובנים של אחסון בטוח, יעיל ונוח, יכול להיות שתגלו שדווקא יחידות פרטיות וגמישות הן הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

בסיכום שלושת השיטות הנפוצות, אנו ממליצים לכל סוחר או יבואן לשכור מחסן שמתבסס על יחידות אחסנה אישיות שנמצאות במתחם מוגן ומתאים לכך.

מה יבואן או סוחר צריכים לבדוק לפני השכרת מחסן

אחסנה ליבואנים אינה מסתכמת במציאת מחסן מתאים שכן בסופו של דבר השירות הזה עומד להיות חלק לא מבוטל מהמערך שלכם ועליכם לוודא שהוא יכול לספק את התמורה באופן הטוב ביותר.

לאור זאת אחסנה ליבואנים צריכה לקחת בחשבון מספר נקודות:

  1. מומלץ לבצע אחסנה ליבואנים רק ביחידות פרטיות ומוגנות שנמצאות במתחם מאובטח.
  2. למיקום המחסנים יש משמעות גבוהה על היעילות וההוצאות שלכם בניהול המלאי ולכן כדאי לשלב בין קרבה פיזית אליכם לבין קרבה אל צירי תנועה מרכזיים.
  3. למחסן חייב להיות רישיון. בהיעדר אחד כזה אתם יכולים להתעורר בוקר אחד ולגלות שעליכם לפנות את הסחורה באופן מיידי.
  4. בדקו את שעות הפעילות של המתחם וודאו שהוא תואם לשעות העבודה שלכם.
  5. בכל מחסן לאחסון סחורה חייבת להיות מערכת לכיבוי אש וגילוי שריפות. כמו כן המקום צריך לקבל אישור ממכבי האש.
  6. אחסנה ליבואנים יכולה להיות של פריטים קטנים כמו מוצרי אלקטרוניקה אך באותה מידה יכולה להיות של חפצים גדולים כמו אחסון רהיטים. וודאו שהמקום נגיש ונוח לאחסנה.
  7. בדקו שבמקום יש חניה חופשית ונוחה.

אחסנה ליבואנים – למה דווקא אצלנו?

כשמדובר באחסנה ליבואנים אתם צריכים את השירות המקצועי הטוב ביותר.

אנו מציעים לכם חבילת שירות מעולה שתעניק לכם את תנאי האחסנה הטובים ביותר במסגרת גמישות גבוהה ונוחות מקסימלית.

כל מתחמי האחסון שלנו ממוקמים בתוך מבנים מוגנים שמחולקים ליחידות אחסנה פרטיות במגוון רחב של מידות וגדלים.

ניתן לאחסן סחורה לכל פרק זמן ולשנות את נפח המחסנים בהתאם לצורך שלכם.

מתחמי האחסנה ליבואנים נמצאים במקומות מאוד נגישים עם חניה חופשית וכניסה למשאיות כך שניתן לאחסן כל סוג של סחורה.

אנו פתוחים במרבית שעות היממה ואתם יכולים לגשת למחסנים באופן חופשי בשעות האלה.

כל מתקני האחסנה ליבואנים עומדים בקריטריונים בלתי מתפשרים של איכות ובטיחות וכמובן שכל המתקנים מחזיקים בהיתרים מתאימים.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לסייע ולתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת.

כתבות שעשויות לעניין אתכם