דגשים בעת בחירת מחסנים להשכרה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

בחירת מחסנים להשכרה - מחסנים ממודפים ליבואנים ומחזיקי מלאי.

לא צריך להסביר לכם מדוע אחסנה נדרשת לעיתים. יש לה מספר לא מבוטל של יתרונות, שחורגים בהרבה מאלה הכלכליים. יחד עם זאת, רבים אינם יודעים כיצד להיערך לקראת האחסנה ומה לבדוק בעת בחירת מחסנים להשכרה, דבר אשר בכוחו להפוך את כל ההליך למורכב הרבה יותר. אגרנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת המחסן האידיאלי לפריטים שלכם.

מחפשים מחסנים להשכרה? בדקו את סוג המחסן!

כאשר אנחנו מדברים על בחירת מחסנים להשכרה, אנחנו למעשה נכנסים לעולם שלם של אפשרויות, שעה שאין מחסן אחד אשר דומה למשנהו. כיום, קיימות מספר שיטות לאחסון פריטים, לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה. בין השיטות הנפוצות, ניתן למנות אחסנה במכולה, אחסנה בארגזי עץ, אחסנה במבנה מתכת, אחסנה במבנה בטון ועוד. באותו אופן, חשוב להבחין בין מכולות למבני מתכת, ובין מבנים חלקאיים שעברו הסבה למחסן לבין מבני בטון.

כל מקרה נדון לגופו, אך ההמלצה הברורה שלנו היא להתייעץ עם חברת האחסנה על הפתרון המתאים ביותר לצרכים ולמאפיינים של הציוד שנדרש לאחסן. לרוב, ייבחרו מבני בטון, ולו מכיוון שהם מונעים כניסה של חום ומזיקים שונים, ונחשבים לבטיחותיים ביותר.

וודאו שהמחסן מוגן היטב

מטבע הדברים, כל יחידת אחסון במתחם מחסנים להשכרה, צריך לכלול בתוכו את אמצעי ההגנה המתקדמים ביותר. כאן, כמובן שנכנסות לתמונה לא מעט סכנות אפשריות- המחסן האידיאלי צריך לספק מענה לכל אחת מהן.  מפני שריפה, למשל, עומדים אמצעים חשובים דוגמת גלאי עשן או ספרינקלים, שימנעו מהשריפה, אם קיימת, להתפשט במחסן.

ההגנה שהמקום מציע צריכה להתייחס גם לכל אותם מזיקים, שיכולים לחדור ולפגוע בכל אחד מהפריטים המאוחסנים. הדרך להתמודד עם כך היא, כמובן, באמצעות הדברה תדירה של המחסן. חברות אחסנה מובילות מחזיקות באישור ביצוע הדברות בתדירות הנדרשת, ולכן יש לתת להן עדיפות.

מסכת ההגנות שלנו לא מסתיימת באלה. חשוב שהמחסן יהיה מוגן מפני פריצה או גניבה, ויחזיק במערכות חשובות דוגמת אזעקה, מצלמות, אבטחה מלאה וכן הלאה. גם החום הישראלי עלול לפגוע בציוד המאוחסן, כך שבקרת אקלים במחסן חיונית מאין כמוה- פשוט מכיוון שהיא תמנע מצבים של התחממות מוחלטת של הפריטים.

התרשמו באופן אישי

גם בתחום האחסנה, אין דברים מועילים יותר מאשר מראה עיניים.
גם אם באינטרנט מחסנים להשכרה עשויים להיראות נפלא, ייתכן כי במציאות המראה שונה. לפני בחירת מחסנים להשכרה, חשוב מאד לשוטט במחסן עצמו, ולהתרשם מכל מה שהזכרנו: הגודל, אמצעי המיגון, הארגון וכן הלאה.

אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדריך המקיף בישראל שנכתב על בחירת מקום לאחסון תכולה.

כמו כן, רצוי לבוא ולהתרשם ממחסני תיבת נח אחסנה .המקום נקי וממוגן .

Call Now Button דילוג לתוכן