מחסן להשכרה – טוב לעסקים קטנים

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסן להשכרה לעסקים קטנים

לא מעט עסקים קטנים מעדיפים היום לחפש מחסן להשכרה, תחת מתחם של חברות אחסון מאשר לאחסן ציוד ומלאי בתוך שטח העסק או לחילופין, תוך השכרת מחסן משלהם. כפי שנראה מיד יש לכך מספר יתרונות, אחרי שנציג אותם, נציג את הנקודות עליהם צריכים עסקים לשים לב, בזמן שהם מחפשים מחסן להשכרה. 

תחילה נסביר מדוע עסקים קטנים, יעדיפו לחפש מחסנים להשכרה תחת מתחם של חברת אחסון, לצורך אחסון הציוד והמלאי שלהם, ולא בשטח העסק או בהשכרת מחסן משלהם.

ההסבר הראשון הוא שלא תמיד יש לעסק מספיק שטח עבור המלאי והציוד שלו.
זה נכון לעסקים שעוסקים בתחומים רבים, ולכן הם יצטרכו להשתמש במחסנים חיצוניים.

מחסן להשכרה או לרכוש מחסן – מה כדאי? 

לשאלה מדוע דווקא להשכיר מחסן מחברת אחסנה ולא לרכוש מחסן, יש 3 תשובות שונות;

 – ראשית, מבחינת עלויות, הרבה יותר זול לשכור מחסן של חברת אחסון. במקרה כזה לא צריך לשלם ארנונה, מסים, וכן מחיר השכירות זול יותר.

 – שנית, לא תמיד ניתן למצוא מחסנים לאחסון ציוד בעוד שקל למצוא מחסן להשכרה אצל חברת אחסון אמינה וטוב המתמחה בפתרונות אחסון, מה עוד שבמידת הצורך ניתן להחליף בין מחסנים בצורה פשוטה וקלה, אם אנחנו זקוקים למחסן יותר גדול.

 – הסיבה שלישית, אצל חברת אחסון מקבלים לא רק מחסן, אלא גם אבטחה 24/7, כולל שומר לילה, אזעקות, גלאי עשן ועוד. כלומר אנחנו חוסכים כאן עלויות אבטחה ונהנים משמירה צמודה במשך כל שעות היממה, במשך כל השבוע.

כיצד בוחרים מחסנים להשכרה לעסק

בניגוד למחסנים שמיועדים לשמירת ציוד אישי, אזי כאשר אנחנו מחפשים מחסן להשכרה לצורכים עסקיים, עלינו לשים דגש על מספר נקודות ייחודיות. בראש ובראשונה אלמנט המרחק. מאחר והמחסן מיועד לאחסון מלאי, אז אנחנו יכולים לצאת מתוך נקודת הנחה שנצטרך להגיע אליו לעיתים קרובות. לכן חשוב שהוא לא יהיה רחוק מהעסק ומהסביבה בה אנחנו עובדים. אחרת, מבחינת עלויות דלק וזמן עבודה, אנחנו עלולים להפסיד. כמו כן, אנחנו צריכים לוודא שניתן להעביר את הציוד לכלי הרכב בצורה פשוטה וקלה. תיבת נח אחסנה ממוקמת באזה"ת רמת אליהו בראשון לציון, כביש 4 מחלף ראשל"צ.

נקודה שנייה שעלינו לשים לב, שהמחסן עצמו מתאים לאחסון ציוד וחומרים שאנחנו מבקשים לאחסן. זה נכון מבחינת הטמפרטורה בחדר, הגודל שלו, שיטות האחסון האפשרויות בו. כאשר אנחנו מחפשים מחסן להשכרה, עלינו לשים דגש לפרטים הנ"ל, על מנת שלא נמצא את עצמנו פוגעים ומחבלים הציוד ובמלאי שלנו.

מבחינת תנאי החוזה, רצוי שחברת האחסון תספק עבורנו איש קשר, דרכו נעבוד, והוא יהיה אחראי שכל התנאים שהובטחו לנו יסופקו. מאחר ואנחנו עסק, אנחנו לא נרצה לבזבז זמן על דברים מנהליים, מוטב שיהיה גורם אחד שיעבוד מולנו. הוא יהיה אחראי לספק לנו מענה לכל בעיה ודרישה.

לסיום, בתור עסק קטן, מחסן להשכרה יכול לשמש פתרון אחסון מצוין למלאי, ציוד משרדי, וציוד אחר. זה חוסך לנו עלויות ופותר מאיתנו כאבי ראש מיותרים.

Call Now Button דילוג לתוכן