מחסן לאחסון תכולת דירה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון דירה לקראת שיפוץ, אחסון תכולת דירה למשפצי דירות - תיבת נח אחסנה

עומדים לעבור לחו"ל לתקופה ממושכת? מתכוונים לבצע שיפוץ בבית ומחפשים מקום לאחסן את החפצים שלכם? קיבלתם דירה בירושה ואתם לא יודעים איפה לאחסן את הרהיטים ושאר החפצים? זה הזמן לחשוב על מחסן לאחסון תכולת דירה.

אומנם בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בניינים חדשים אשר נבנים עם מחסן ייחודי לכל דייר, אך במרבית הבניינים בישראל זה לא קיים, וגם אם כן, הרי שאותם מחסנים הם קטנים מדי בשביל לאפשר אחסון תכולת דירה שלמה. על כן אנחנו צריכים להשתמש במחסן לאחסון תכולת דירה אשר ממוקם מחוץ לאיזור המגורים, מחסן חיצוני'.

שירותי אחסון תכולות

מחסנים אלו נמצאים במתחמי אחסון של חברות שונות, בדרך כלל באזורי תעשייה או אזורים שנמצאים בשולי הערים הגדולות, כך שהגישה אליהם מאוד נוחה, עלינו לזכור שמי שצריך להגיע אל המתחמים הן משאיות ההובלה עם כל הציוד שלנו. מתחמים אלו נמצאים תחת אבטחה צמודה 24/7, אבטחה הכוללת גדרות, אזעקות, מצלמות, שמירה ועוד.

אל המחסנים יכולים להגיע רק מי ששוכר אותם. כמו כן המחסנים הינם בגדלים שונים, כך שניתן להשתמש בהם גם לצורך אחסון חפצים בודדים (במסגרת מחסנים קטנים) וכן לצורך אחסון תכולה שלמה של דירה (במסגרת מחסנים גדולים).

האחסון במסגרת מחסן חיצוני נעשה לאורך תקופת הזמן שאנחנו צריכים. אם אנחנו עוברים להתגורר בחו"ל למשך מספר שנים קצובות (לרילוקיישן), אזי שאנחנו יכולים להשתמש במחסן לאחסון תכולת דירה לכל התקופה בה אנחנו שוהים בחו"ל. מצד אחד מדובר על עלות מאוד גבוהה מאחר ועלינו לשלם פר חודש או שבוע (תלוי במקום), מצד שני, זה חוסך מאיתנו את הצורך לאחסן את החפצים אצל קרובי משפחה או חברה או עלויות שילוח בינלאומי ליעד החדש שלנו. כך אנחנו יכולים ליהנות מאותם חפצים בעת חזרתנו ארצה.

דברים שצריך לדעת על השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה

ישנם מס' דברים שחשוב לדעת לפני שאנחנו בוחרים מחסן לאחסון תכולת דירה. חומרי אריזה

א) מאחר ומדובר בחפצים היקרים לנו ביותר, עלינו לוודא שהמקום מבוטח וכן שאנחנו יכולים לערוך בו ביטוח. אם החפצים ייהרסו, אז אולי לא נקבל שום פיצוי רגשי אך לפחות נקבל פיצוי כספי הולם.

ב) כשאנחנו מחפשים מחסן לאחסון תכולת דירה, עלינו לבחון באילו ימים ובאילו שעות המקום פועל. במידה ואנחנו נמצאים בחו"ל אז מן הסתם זה לא ישנה לנו, אך אם אנחנו נמצאים בארץ, נניח ואנחנו מחליטים לאחסן את הציוד שלנו בזמן שהבית בשיפוצים, אז מעת לעת בוודאי נצטרך להגיע למחסן בשביל לקחת חפצים או דברים אחרים. לכן חשוב שנוודא מראש, מתי בדיוק המקום פעיל והאם אנחנו יכולים להגיע אליו.

ג) חשוב לעשות סיור במקום לפני שאנחנו מחליטים לשכור בו מחסן, חשוב שנבחן האם יש מספיק מקום, האם הוא כולל גלאי עשן, מה סוג האבטחה שיש במקום ועוד. כל דבר כזה יכול להשפיע על האיכות של האחסון ולעזור לנו לישון בשקט בלילה.

נשמח לעמוד לשירותכם. צרו עמנו קשר על מנת לקבל יעוץ חינמי ובלי התחייבות.

Call Now Button דילוג לתוכן