אחסנה בטוחה בחברה הוותיקה בישראל לאחסון תכולה והשכרת מחסנים

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אריזת תכולה לפני מעבר דירה - תיבת נח אחסנה

אנשים רבים שזקוקים לאחסון תכולת דירה בקרב מתחמי אחסנה חיצוניים, מקפידים לשים לב קודם כל לפרט אחד מעל לכל – בטיחות. אחסנה בטוחה לתכולה, מבטיחה ששום גורם זר ולא מורשה, לא יצליח להגיע אל חפצים משום סיבה שהיא, ובכך ימנע הסיכוי שחלילה יקרה משהו לחפצים או לציוד, עד כדי גניבתם.

לאחסון תכולה יש מספר סיבות; החל מאחסון במקרה של שיפוץ הדירה, מכירת דירה, אחסנת דירה במעבר לחו"ל, אחסון תכולת דירה שעברה בירושה ועוד. בכל אחד מהמקרים שציינו ובמקרים רבים אחרים, מדובר למעשה באחסון של החפצים והציוד הכי יקר לליבנו, מדובר בבגדים, רהיטים, מכשירי חשמל, כלי מטבח, ספרים, אלבומי תמונות, חפצים וציוד אישי, שמרכיבים במובן מסוים את חיינו. אנחנו נצטרך אותם בשלב כזה או אחר של החיים, ולכן חשוב לנו שבכל מקום בו נחליט לאחסן אותם, הם יישמרו היטב, גם מפני מצב בו עלולים גורמים לא מורשים להגיע ולגנוב אותם וגם מפני מצב בו גורמים לא מורשים עלול לחבל בהם.יחידות אחסון מאובטחות לאחסנה

אחסון בטוח בתיבת נח

חברתנו פעילה בתחום האחסנה למעלה מעשרים שנה. אנו מתמחים במתן שירותי אחסון תכולת דירה בראשון לציון וכן באחסון תכולה בחולון כנו כן חברתנו מתמחה בהשכרת מחסנים לעסקים – הכל במחיר האטרקטיבי ביותר ובאיכות בלתי מתפשרת.

כיצד אנחנו יכולים לוודא שנקבל אחסנת בטוחה לתכולה שלנו

אחסנת תכולה בטוחה נמדדת במספר פרמטרים (וחשוב לציין שחברה מקצועית שמכבדת את עצמה, דואגת לספק אותם ללקוחות שלה):

אריזת תכולה לפני מעבר דירה - תיבת נח אחסנה
אריזת תכולה לפני מעבר דירה – תיבת נח אחסנה
 1. תחילה יש לבדוק שמתחם המחסנים סגור בפני כניסה של זרים. שהוא תחום ומגודר בגדרות מסוגים שונים, עם שומר בכניסה ושערים אוטומטיים שמונעים כניסה של כלי רכב או גורמים לא מורשים. שלא תהיה כניסה חופשית לכל אחד שירצה להסתובב במתחם.
 2. שהמתחם מאובטח באמצעות רשת מצלמות אבטחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. שכל מי שעובר במתחם מצולם (שכל פעולה מתועדת) וכמו כן שיש במקום אזעקות שמתריעות מפני כניסה של זרים בזמן אמת. עצם נוכחות המצלמות גם מרתיעות גורמים לא מורשים וגם מאפשרת לחשוף מי נכנס למתחם ללא אישור.
 3. שבכל פינה במקום יש גלאי עשן וגלאים אחרים המאפשרים להתריע על פעילות מסוכנת שעלולה לגרום נזק למקום כולו או לאחד המחסנים בפרט. וספרינקלרים לטיפול ראשוני במקרה של עשן או שריפה.
 4. שהחברה שמפעילה מתחם של מחסנים עבור אחסון תכולת דירה (או עסק לצורך העניין), אכן עובדת עם חברת שמירה צמודה אשר מפעילה מוקד מאבטחים, ושבעת הצורך המוקד שולח ניידות לסייר באזור ובכל מקרה בו האזעקה פועלת, מיד מוקפצת ניידת למקום.
 5. שחברת האחסון מחזיקה בפוליסת ביטוח המתאימה לאחסון תכולה של דירות או ציוד לעסקים, במתחם שלה, ושאנחנו רשאים גם לפנות אל חברת ביטוח משלנו לצורך זה.

כאמור אחסון תכולת דירה הוא דבר מאוד חשוב ומשמעותי עבורנו ועל כן אפשר להבין מדוע אנחנו נרצה להשתמש אך ורק באחסון אצל חברה אשר מספקת לנו את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

אחסנה בטוחה נדרשת פעמים רבות, במגזר הפרטי והעסקי כאחד. כל מקרה בו אדם או עסק מחפש מחסנים מאובטחים להשכרה כולל מאפיינים שונים בתכלית, מבחינת פרק הזמן הדרוש, גודל המחסן וכן הלאה. אולם, בכל המקרים ישנו מכנה משותף אחד, והוא הרצון של כל המעורבים לאחסנאחסנה בטוחה - כל השירותים שלנו - תיבת נח אחסנהה בטוחה ככל האפשר.

אנחנו מציעים אחסנה בטוחה במתחם מוגדר ומאובטח של מחסנים להשכרה, ונוקטים בכל האמצעים הנדרשים לצורך שמירה על הציוד. כיצד, אם כן, האחסנה באמצעות תיבת נח הופכת לבטוחה ביותר עבור הפריטים שלכם? לנו יש שומר פיזית בשעות הלילה.

אחסנה בטוחה מתחילה בתשתית המחסנים

את הסקירה הבטיחותית שלנו נתחיל, איך לא, במבנים בהם יאוחסנו הפריטים שלכם. היתרון המרכזי של מרבית מהחסנים הוא שהם עשויים מבטון, הנחשב לבטוח ביותר, מהבחינה הזו. דרכו לא יכולים לחדור מזיקים או מי גשמים, למשל, אל תוך המבנה, ולא יכולות להתפרץ במהירות שריפות חסרות שליטה. בקרה על הטמפרטורה בימי הקיץ החמים.

אחסנה בטוחה נמשכת גם במערכות האבטחה אשר נמצאות בתוך המחסנים עצמם. אלה מסייעות להתגבר בקלות על מפגעים מסוימים שעלולים לצוץ, ובכך מונעים נזק לציוד. בין המערכות הללו, ניתן למנות:

 • ספרינקלרים.
 • גלאי עשן.
 • מצלמות.
 • שומר  בשעות הלילה.
 • מערכת אזעקה.
 •  ועוד.

חשיבותה של שמירה במחסנים

זה לא סוד שמחסנים מושכרים מהווים יעד אידיאלי עבור גנבים, ולו מכיוון שנמצאים בהם פריטים יקרים לאין ערוך. גם מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים: לכל אורך המחסנים שלנו מותקנות מצלמות, המסייעות לאיתור מהיר של פעילות לא רצויה בהם. שומר אחראי על המבנה בכל שעות היממה, ובכל אחד מימי השבוע.

אם כל אלה לא מספיקים כאמצעים לאחסנה בטוחה, הרי שבמקום גם פועל מוקד סיור, אשר עובר בין המבנים השונים, ומבטיח כי לא יימצא בהם אדם שלא אמור להיות שם.

יש גם ביטוח אחסנה

כל אלה עדיין לא תרמו לשקט הנפשי שלכם? אין דאגה.
כדי לפתור את משוואת הבטיחות באופן מוחלט, נדגיש כי לכל אורך תקופת האחסנה, כל פריט ופריט שלכם מבוטח על ידינו, ניתן לגרור ביטוח קיים. כיסוי זה הוא מהרחבים ביותר שניתן למצוא כיום על מפת האחסנה, ומתייחס לכל מצב שעלול לקרות (גם אם הסיכויים לכך, כאמור, לא יותר מקלושים).

מחפשים מחסנים להשכרה? צרו עימנו קשר כאן
או בטלפון 050-999-7434

Call Now Button דילוג לתוכן