כיצד למקסם את השטח ביחידת האחסון שלכם

יחידות אחסנה להשכרה

הצורך בפתרונות אחסון בימינו הולך וגדל. בין אם אתם עוברים דירה, מארגנים או פשוט זקוקים למקום אחסון אמין לפריטים שלכם, יחידת אחסון להשכרה יכולה להיות הפתרון עבורכם. עם זאת, כדי להפיק את המרב מהיחידה, חשוב להשתמש בה באופן הנכון ולמקסם את שטח האחסנה ביעילות. לפניכם המדריך שיסייע לכם לארגן את החפצים ביחידת האחסנה באופן שיחסוך לכם מקום וכסף.

תכננו מראש את אופן הסידור של היחידה

אחת הבעיות הנפוצות ביחידות אחסנה הוא שימוש לא נכון בשטח שניתן לכם. חלוקה נכונה של השטח וסידור של הפריטים באופן הנכון, יכול לעשות את ההבדל בין יחידת אחסנה מסודרת שמאפשרת גישה נוחה לכל הפריטים, לבין יחידת אחסנה מבולגנת ולא מנוצלת. לפני שתתחילו להעביר פריטים ליחידת האחסון, הקדישו מספר רגעים לתכנון החלוקה שלה. מדדו את השטח שלה ובדקו עם חברת האחסנה את הגובה המקסימלי שניתן לאחסן בו. באופן הזה תדעו כמה שטח עומד לרשותכם ותוכלו לתכנן את סידור הפריטים באופן הנכון תוך ניצול מקסימלי של הרוחב, העומק וגובה יחידת האחסנה.

פירוק רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים

אחסון רהיטים הוא דבר שכיח אך למרות זאת רבים טועים ומאחסנים רהיטים באופן לא יעיל מפני שפריטי ריהוט גדולים יכולים לתפוס מקום רב ולא מנוצל כהלכה.

פרקו רהיטים כמו מיטות, שולחנות וארונות בגדים. אחסנו את חלקי הרהיטים בצורה אנכית כדי לחסוך מקום ברצפת היחידה והקפידו לשמור את כל הברגים והאביזרים בשקית עם תווית המחוברת לפריט המתאים.

אנו ממליצים לצלם את הרהיטים לפני הפירוק שלהם מהסיבה שמבט בתמונה יכול לסייע לכם להרכיב את הרהיטים בחזרה ברגע שתוציאו אותם מהאחסנה. תוכלו לקרוא בהרחבה על פירוק רהיטים לפני אחסנה.

השתמשו בקרטונים במידות זהות

ערימת קרטונים

שימוש בקרטונים באותו גודל יכול להפוך את האחסנה ליעילה יותר מפני שמידות זהות של ארגזים יסייעו לכם לסדר אותם אחד על גבי השני, ולמנוע חללים לא מנוצלים שגוזלים מקום יקר. ודאו שהקרטונים שאתם עושים בהם שימוש חזקים ויכולים להכיל את משקל הפריטים המונחים בתוכם ועליהם (כשמניחים קרטון על גבי קרטון) וסמנו על גבי כל ארגז את תכולתו. אנו ממליצים לקרוא את המדריך לאריזת דירה לאחסנה שמסביר איך לארוז את החפצים באופן הנכון כך שישמרו לאורך כל התקופה שבה הם נמצאים ביחידת האחסנה.

ניצול מרחב אנכי

אחת הבעיות הנפוצות באחסון תכולה ביחידה היא חוסר ניצול של המרחב האנכי (הגובה). סידור הארגזים אחד על גבי השני ושימוש במידוף, יכולים לעזור לכם ליהנות מכל השטח ובנוסף תיהנו גם מגישה נוחה יותר לפריטים.

נצלו פריטים עם חלל כדי לאחסן בהם חפצים

פריטים כמו ארונות בגדים, מקררים ותנורים כוללים חללים שניתן להשתמש בהם לאחסון. מלאו אותם בפריטים קטנים יותר או בקופסאות כדי למקסם את החלל ביחידת האחסון.

גישה לכל הפריטים

בהשכרת יחידת אחסנה יש רצון למלא כל סנטימטר כדי לנצל את החלל באופן המיטבי. יחד עם זאת חשוב להקפיד ולהשאיר מעבר לחפצים שנמצאים עמוק בתוך היחידה מפני שבטווח הארוך המעבר שתשאירו יחסוך לכם הרבה זמן ומאמץ במציאת והוצאת פריטים כאלה ואחרים.

סקירה תקופתית

אם אתם מאחסנים לטווח ארוך, אנו ממליצים לעשות סדר ביחידה בכל כמה חודשים. הסיבה היא שעם הזמן אתם עלולים למצוא את עצמכם עם חפצים שאתם לא באמת צריכים ואם תיפטרו מהם בזמן, תוכלו להכניס במקומם חפצים אחרים או לעבור ליחידת אחסון קטנה וזולה יותר.

הגנו על הפריטים שלך

השתמשו בכיסויי מגן, בניילון בועות ובחומרים אחרים כדי להגן על חפציכם. זה לא רק מבטיח את שלמות ושמירת הפריטים, אלא גם יכול לסייע בערימת הפריטים בצורה יעילה ובטוחה שחוסכת מקום אחסנה.

הימנעו מאחסון יתר

אם אתם משתמשים ביחידה באופן שוטף, כדאי להימנע מאחסון יתר שמוביל לחוסר התמצאות ולצורך לפרוק את כל החפצים בכל פעם שאתם צריכים להוציא דבר מה. לעומת זאת כאשר מאחסנים לטווח ארוך בלי הצורך להוציא או להכניס חפצים בזמן האחסנה, כדאי לנצל כל סנטימטר, אפילו אם זה בא על חשבון הסדר.

התאימו את שיטת האחסנה לחפצים

האחסנה היא פעולה שמטרתה לשמור על חפצים במצב הטוב ביותר ולוודא שהם יהיו זמינים ונגישים כאשר נזדקק להם. כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, חשוב להתאים את שיטת האחסנה לסוג החפצים שאנו מאחסנים. כפי שתיארנו במדריך שעוסק בשיטות אחסון, אנו ממליצים לבחור ביחידת אחסון פרטית או מחסן משותף וזול יותר שמתאים למי שמאחסן חפצים לטווח ארוך ולא צריך להשתמש בשירות באופן שוטף. מכולה היא עוד דרך לאחסנה אך יש לה חסרונות רבים שנעים בין תנאים לא מבוקרים שיכולים לגרום נזק לתכולה ועד לתשלום עבור שטח אחסנה גדול מדי שלא תמיד יש בו צורך.

היעזרו בחברת אחסנה מומלצת

בחירת חברת אחסנה מומלצת תבטיח שהחפצים שלכם ישמרו באופן המיטבי ושאתם תיהנו משירות ברמה גבוהה. בישראל יש חברות רבות שמציעות שירותי אחסנה אך למרבה ההפתעה לרבות מהן אין אפילו אישורים לעסוק בכך. כשאתם בוחרים חברת אחסנה עקבו אחרי הטיפים שסקרנו בדגש על ביטוח, סידורי אבטחה, נגישות לחפצים, תנאי אחסנה אופטימליים, רישיונות ואישורים, שירות לקוחות ומחירים הוגנים. כמו כן בדקו שבאפשרותכם להגדיל או להקטין את שטח האחסנה בהתאם לצרכים שלכם כך שתוכלו לשלב בין שטח אחסנה למחיר באופן המיטבי.

מתכוננים לאחסן תכולה ולא בטוחים איך לעשות את זה באופן הנכון? צרו איתנו קשר לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד. בחברת ״תיבת נח״ מאות יחידות אחסנה לצד מחסנים ומתקני אחסנה באזורים נגישים ונוחים, והכל במחירים משתלמים. אנו מתמחים באחסון תכולה וסחורה כבר למעלה מ-25 שנים ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

כתבות שעשויות לעניין אתכם