טיפים לאחסנה אידיאלית

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

טיפים לאחסנה נכונה - תיבת נח אחסנה

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים התחילו להבין את היעילות של אחסנה, והיתרונות הרבים שלה במספר לא מבוטל של מקרים. ועם זאת, עדיין לא כולם מקפידים על היערכות נכונה, דבר שפוגם, בסופו של דבר, בתהליך. מה תוכלו לעשות כדי להפוך את האחסנה למוצלחת הרבה יותר? אספנו עבורכם מספר טיפים לאחסנה שחשוב לדעת.

טיפים לאחסנה: בחירת המחסן האידיאלי

אחסנה נכונה מתחילה מבחירה ראויה של המחסן. חשוב לציין כי זהו עולם שלם של אפשרויות, וכי אין מחסן אחד אשר דומה לחברו. בכל אחד מהם סגנון אחר של אחסנה, אותו יש להתאים לאופי הפריטים הנלקחים בחשבון. מחסן בטון, למשל, אידיאלי לאחסון רהיטים ומכשירי חשמל, גם מכיוון שהוא לא מושפע ממזג האוויר החם, שעלול להשפיע לרעה על הפריטים.

התרשמות מתנאי האחסנה

בכל אחד מהמקרים, רצוי מאד לבקר במחסן טרם הבחירה, בעיקר על מנת להתרשם מתנאי האחסנה השוררים בו. כאן, יש שורה ארוכה של משתנים שנכנסים לתוך המשוואה: המרחק הגיאוגרפי למקום, החניה והגישה (האם מתאים גם לנכים?), נוחות מתקני השינוע, ניקיון והדברת המחסן, אמצעי מיגון ועוד.
בתיבת נח אחסנה יש גישה לנכים.

כמו כן, יש לראות את השעות בהן המחסן פעיל, ולוודא כי לכל אורך היום הוא נמצא תחת אבטחה מלאה. רצוי לשוחח עם הצוות, ולראות כיצד הם יוכלו לספק מענה לצרכים הייחודיים של האחסנה.

מחסני תיבת נח פתוחים ברציפות כל יום מהשעה 9.00 ועד 18.00  יום שישי עד 14.00  אתם מוזמנים להתרשם.

הדרך לשימור התכולה

השאיפה הברורה בכל אחסנה היא לדאוג לכך שהציוד המאוחסן יישאר שלם, אפילו לאחר חודשים ארוכים במחסן. הכל מתחיל מאריזה נכונה שלנו, שעה שגם כאן נדרש להתייחס למאפיינים הבסיסיים של כל פריט ופריט. בגדים, למשל, רצוי מאד שלא להכניס לשקיות ניילון, ולו מכיוון שהלחות בהן עלולה להביא להיווצרות עובש או פטריות.

דגש רב צריכים לקבל גם מכשירי החשמל השונים, שנחשבים לרגישים ויקרים גם יחד. גם כאן, אפשר למנות מספר דגשים בסיסיים: מכונת כביסהה יש לרוקן ממים טרם האריזה, בעוד שאת המקרר מומלץ מאד לייבש.

סדר וארגון

על מנת למנוע אי נעימות, רצוי מאד לסמן את כל הארגזים המיועדים. כך, יתאפשר לארגן אותם באופן הנוח ביותר, ולהוציא אותם מהמחסן במהרה, במידת הצורך. רצוי מאד לסמן את הארגזים על פי ייעודם, באופן ברור וחד משמעי, וכן על פי הסבירות שיידרש להגיע אליהם.לבקש מהמוביל להניח קרוב לדלת המחסן.

אנחנו בתיבת נח אחסנה נשמח לשתף אתכם בטיפים נוספים לאחסנה.
בניסיון של שנים בתחום האחסנה על כל שאלה נשמח לענות 050-6778711 און.

Call Now Button דילוג לתוכן