חומרי אריזה לתכולת דירה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

חומרי אריזה איכותיים לאחסנה אטומה ובטוחה - תיבת נח

הרבה פעמים כשמדברים על מוצרי אריזה, אנשים מתכוונים לארגזים וקרטונים אשר משמשים לאריזת חפצים. זה די ברור מדוע מרבית האנשים ידברו על זה ולא על מוצרי אריזה אחרים, שכן הארגזים והקרטונים השונים משמשים את הבסיס לאריזת חפצים, עם זה במעבר דירה ועם זה במעבר או אחסון תכולת משרדים.

אך מלבד קרטונים וארגזים ישנם עוד שורה של מוצרי אריזה שונים והכוונה מן הסתם לחומרים שמאפשרים לבצע את האריזה בצורה חכמה, נכונה ומסודרת. לשם כך יש צורך להשתמש בחומרי אריזה. אלו חומרים שיכולים לעזור בצורות שונות כפי שנוכל לראות מיד.

כשמדברים על חומרי אריזה לעוברי דירות, אפשר לחלק אותם למספר קטגוריות;

ראשית, דבקים שמיועדים לסגור את הארגזים בצורה טובה. כך הם יהיו בטוחים בעת שאנחנו נושאים אותם ממקום למקום ובזמן ההובלה במשאית. בין היתר אפשר למצוא כאן גם אקדחי דבק שמיועדים לשם הדבקת קרטונים מסוגים שונים.

שנית, חומרי סימון שמיועדים לרישום על גבי הקרטונים והארגזים. מדובר בחומרים שמיועדים לכיתוב על גבי הקרטונים. כך אנחנו יכולים לדעת מה יש בכל קרטון ומה יש בכל ארגז.

שלוש, מוצרי ניילון שמיועדים לאריזת חפצים בניילונים נצמדים. אלה יכולים להיות תכשיטים, מסמכים חשובים, תרופות וחפצים אחרים שצריכים להיות מאוחסנים בנפרד ובצורה מסודרת. במקום שנאחסן אותם בארגזים רגילים, יהיה ניתן לאחסן אותם בצורה מסודרת ובנפרד מכל שאר החפצים.

ארבע, ריפוד לארגזים. מדובר על ניילון בועות שמיועד לריפוד הארגזים השונים. את הניילון ניתן להציב בתוך הקופסאות באופן כללי וכן סביב חפצים מסוימים, בפרט חפצים קטנים. הרעיון הוא שהניילון יסוכך על החפצים ויגן עליהם מפני חיכוך עם חפצים אחרים וכן מפני טלטלות בדרכים.

 

כיצד רוכשים חומרי אריזה

זה נכון שחלק מהחפצים והחומרים שתיארנו כאן, ניתן למצוא בכל בית, אך מומלץ בכל זאת להתייעץ עם איש ממקצוע ולרכוש את החומרים במקום מסודר שמתעסק בתחום של הובלות ובפרט בהובלות דירה. הסיבה היא, שכך ניתן לרכוש חומרי אריזה באיכות גבוהה על פי הצורך.

רצוי מאוד לפני שמחליטים אילו חומרי אריזה לקנות, לערוך רשימה מסודרת מה בדיוק צריך ולשם מה. רצוי לבדוק כיצד אותם חומרים יכולים לעזור. צריך לזכור שיש חומרים אשר נוכל לעשות בהם שימוש נוסף גם אחרי שנסיים את ההובלה ולכן מוטב לקנות כמות גדולה יותר מזו שאנחנו צריכים, כך אם יהיה לנו צורך אך ורק בכמות שקנינו בזמן המעבר, נוכל לעשות שימוש ואם יהיה לנו צורך בהמשך בעוד מאותם חומרים נוכל לעשות גם בהם שימוש.

לסיום, כשרוכשים חומרי אריזה, יש לבדוק האם וכיצד הם יכולים להשתלב בתהליך האריזה וההובלה, לוודא שהם מתאימים לקרטונים ולארגזים בהם אנחנו משתמשים ולעשות שימוש נכון בכל אחד מהחומרים שעומדים לרשותנו.

Call Now Button דילוג לתוכן