הובלות במרכז

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

הובלות במרכז, הובלות בחולון, הובלות בראשון לציון - תיבת נח אחסנה

אזור המרכז הוא כידוע האזור הצפוף ביותר בישראל, לכן כשמבקשים להזמין בו שירות הובלות, רצוי לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית ומנוסה שיודעת כיצד להתמודד עם הפקקים שיש בשעות מסוימות באזור זה, עם הדרכים השונות ממקום למקום וכן עם בעיות החנייה שהן מנת חלקם של יישובים רבים.

תכנון הובלה במרכז

הובלות במרכז הארץ שונות מהותית מאשר הובלות במקומות אחרים, מאחר ומדובר באזור בו ההובלות נערכות בדרך כלל בתוך הישובים, שהם לרוב גדולים וצפופים וכן בין הישובים השונים, שהם כידוע, לא מעטים. יתרה מזו, בחלק גדול מהאזורים במרכז הארץ, אין הפרדה ברורה בין מקומות מגורים למקומות מסחר, על כן יוצא שקיים קושי מסוים לעשות הובלה בלי לפגוע בתנועת הצרכנים או הספקים שמגיעים אל בתי המסחר באזור. מכאן שצריך לשים דגש על השעה בה מבצעים את ההובלה, ומצד שני גם להתחשב בזמן העבודה שלנו, מחשש שאנחנו לא נפסיד יותר מדי מאלה ועל כן נשקיע בהובלה הרבה יותר ממה שהתכוונו.

תכנון הובלות במרכז הארץ, שונה כאמור מתכנון במקומות אחרים, מאחר ויש לקחת בחשבון את לוח הזמנים שעומד לרשותנו. מאחר והנסיעות, גם הקצרות ביותר במרכזי הערים, יכולים לקחת זמן רב, ועצם העובדה שלא בכל מקום יש חנייה נוחה עבור משאית ההובלה, הרי שרצוי להתחיל בהובלה כמה שיותר מוקדם. זה האינטרס של מי שמבקשים לבצע את ההובלה וכן של חברת ההובלה עצמה, כך היא יכולה להתפנות לעבודות נוספות במהלך היום.

תחילו בבוקר

כשאתם מזמינים שירות הובלות במרכז הארץ, רצוי שתבקשו מהחברה להופיע אצלכם בשעות הבוקר המוקדמות, כך החברה תגיע אליכם לפני הפקקים, בשעה שכולם יוצאים לעבודה, הצוות של החברה יבצע את ההובלה של החפצים והארגזים השונים מהנכס אל המשאית, ובזמן שהפקקים יסתיימו, המשאית תוכל לצאת לדרכה וכך היא לא תבזבז זמן יקר בדרכים.

קחו יום חופש

חשוב לקחת בחשבון, שכל תהליך הובלה ובפרט כזה שנערך במרכז הארץ, לוקח מספר שעות, לכן מוטב שלא לבזבז זמן יקר. סביר להניח שאתם תצטרכו לקחת יום חופש על מנת שתוכלו לבצע את ההובלה בנחת ובשקט. עליכם לזכור, כשהמובילים מגיעים, כל החפצים אמורים להיות ארוזים בקרטונים, כאשר רק מכשירי חשמל גדולים, רהיטים ואמצעים אחרים שלא ניתן לארוז לבד, צריכים להיות במצב בו המובילים של החברה יוכלו לעזור לכם לארוז ולאחר מכן להוביל את החפצים אל המשאית ומשם למקום אליו אתם עוברים.

לסיכום, כשאתם מזמינים הובלות במרכז הארץ, תעשו לעצמכם חיים קלים, תזמינו חברה מקצועית ומיומנת אשר יודעת כיצד לעבוד בתנאים אשר שוררים באזור זה. תזמינו את החברה מבעוד מועד וכן תוודאו שאתם מוכנים להובלה לפני שעת היעד, כך הא תתבצע בצורה האופטימאלית, המהירה והאיכותית ביותר. אתם תהנו מכך הן בזמן ההובלה והן בסיומה כאשר תפרקו את כל הציוד שלכם.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


Call Now Button דילוג לתוכן