מהו ההבדל בין אחסון תכולה לעסקים ואחסון תכולת דירה לתקופה ארוכה או לפני רילוקיישן?

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון לטווח ארוך - תיבת נח אחסנה

כל מי שמכיר את הנושא של אחסון תכולה, אי פעם עסק בו או התעניין כיצד הוא יכול לאחסן את התכולה שלו במתחם מסוים, יודע שקיימים הבדלים בין אחסון תכולה לצרכים עסקיים לבין אחסון תכולה לצרכים פרטיים. לא רק שקיים הבדל בין סוג אחד לשני כאמור, אלא שגם בתוך תוכם קיימים סוגים שונים של אחסון.

במאמר זה נסביר בקצרה את ההבדלים שבין אחסנה לעסקים לבין אחסון דירה לתקופה ארוכה, כמו במקרים של רילוקיישן. לצורך זה נסביר תחילה מה זה אומר אחסון תכולה באופן כללי, ומה הכוונה כשאנחנו מדברים על אחסון לפני רילוקיישן.

מה זה אחסון תכולה

הרעיון של אחסון תכולה הוא מאוד פשוט, אנחנו יכולים לאחסן חפצים וציוד אצלנו בדירה או בעסק, אנחנו יכולים לאחסן במחסן שנמצא במבנה או שנמצא בבעלותנו וכן אנחנו יכולים להחליט לפנות אל חברה שמפעילה מתחם מחסנים לאחסון תכולה ולאחסן אצלה.

אחסון לטווח ארוך - תיבת נח אחסנה
השכרת מחסן רילוקיישן – אחסון לטווח ארוך

במקרה כזה, אנחנו שוכרים ממנה מחסן לתקופה מסוימת, משבועות ועד חודשים ולמעלה מכך, המחסן מאובטח ושמור על ידי החברה ורק אנחנו יכולים לגשת אליו ולאחסן בו את הציוד שלנו. החברה מפעילה מערך אבטחה שלם על מנת לשמור על המחסנים ועל הציוד שנמצא בו, והיא זו שמשלמת ארנונה ומסי עירייה אחרים. אנחנו משלמים לה סכום חודשי קבוע, בתור דמי מנוי.

אחסון תכולה 05לעסקים

כאמור מי שמבצע בדרך כלל אחסון תכולה הם בעלי מקצוע ועסקים שאין להם מחסן משלהם או לא מעוניינים להפוך את המבנה שלהם למחסן וכן אנשים פרטיים שצריכים לאחסן תכולה פרטית לטווח זמן מסוים, עם זה במקרים של רילוקיישן ועם זה במקרים אחרים.

מה זה רילוקיישן ומה הכוונה אחסון דירה לתקופה ארוכה

רילוקיישן זה מצב בו אנחנו עוברים למדינה מסוימת מטעם העבודה. אנחנו לא עוזבים את הארץ לגמרי, שכן בסיום התקופה אנחנו נחזור לישראל אבל אנחנו נאלצים לעבור לחו"ל לתקופה של מספר חודשים עד שנים. בתקופה זו אנחנו נידרש לאחסן את התכולה שלנו, עד שנחזור ארצה.

אחסון דירה לתקופה ארוכה, מחייב מאיתנו למצוא חברה אמינה ומקצועית שאנחנו יכולים לסמוך עליה שהציוד והחפצים שלנו נמצאים בידיים טובות. החברה צריכה להבטיח לנו שהיא מאבטחת את המקום כנדרש ומעניקה לנו את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים. אנחנו נשלם לחברה סכום חודשי עבור אחסון המקום ונאפשר לגורם מטעמנו להגיע אליו בשביל לבדוק מה מצב החפצים והציוד שלנו.

לעומת אחסון דירה לתקופה ארוכה, הרי שאחסנה לעסקים היא דבר שונה לגמרי. אומנם היא יכולה להתבצע לתקופה ארוכה, אך מי שמשתמש בשירות זה יכול להגיע בכל עת למקום, להכניס ולהוציא ציוד וחפצים. בדרך כלל מי שמשתמש באופציה הם בעלי מקצוע שאין להם מקום לאחסן את המלאי שלהם או כלי העבודה ולכן הם משתמשים באפשרות של אחסון תכולה באופן חיצוני.

Call Now Button דילוג לתוכן