אחסנת מלאי לעצמאים

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסנת מלאי לעצמאיים

תיבת נח נותנת פתרון מצויין עבור אחסנת מלאי לעצמאים ועסקים, במגוון תחומים:

1. פתרון לאחסנת מלאי זמני – בעל עסק אשר מגדיל את המלאי לפני חגים ו/או לפני העונה או לקראת מבצע מכירות, זקוק לפתרון אחסנה זמני עם גישה יום יומית ועלויות אחסנה המשתנות בהתאם לגודל המלאי – אחסנת מלאי בחברת אחסון כמו 'תיבת נח', תתן לו מענה, היות וככל שהמלאי קטן עם המכירות, עלות האחסנה קטנה בהתאם לנפח הדרוש לאחסון. אחסנת מלאי לעצמאיים

2. עלויות האחסנה – כל עלויות האחסנה ידועות מראש ללא צורך בתשלום מיסי ארנונה וכדו' כפי שמשלמים אם מחזיקים מחסן פרטי.
כל העלויות מוכרות לצורכי מס.

3. נגישות למקום האחסון – מיקום , מיקום  ושוב מיקום הם מילות המפתח כשמדובר בניהול מערך הפצה ובגישה נוחה למלאי, מתקן האחסנה של תיבת נח ממוקם במיקום מרכזי המקנה יתרון רב וחסכון בזמן יקר .

4. חיוב רק לפי זמן האחסון בפועל – עצמאי שזקוק לאחסנת מלאי לפרק זמן מוגבל יהנה מחיוב על החודש הראשון בלבד באופן מלא ולאחר מכן החיוב הוא שבועי .
לדוגמא : חברה העוסקת בשיווק חפצי נוי ועיצוב מגדילה את המלאים לפני חג הפסח וצריכה לאחסן את המלאי לתקופה של בין חודש לשלושה חודשים, כאשר בפועל לאחר חדש וחצי הצטמצם רוב המלאי, ניתן להעביר את המלאי לחדר אחסון קטן המתאים לנפח המלאי שנותר לצמצם את עלויות האחסנה, כמו כן בעת פינוי חדר האחסון תחוייב החברה בהתאם לחודש ומספר השבועות, כך ניתנת גמישות וחסכון ניכר בעלויות האחסנה.

דוגמא נוספת : חשמלאי / אינסטלטור / טכנאי מיזוג וכדו'. משכיר חדר אחסנה לכלי העבודה וחלקי החילוף בגודל מסויים, במהלך התקופה נזקק לשטח אחסנה גדול יותר לשם אחסנת מלאי שישמש אותו לתקופה או לפרוייקט מסויים, בתיבת נח יוכל להשכיר חדר אחסנה בהתאם למלאי ובהמשך ניתן להתאים את גודל החדר לנפח המלאי לצמצם עלויות ולחסוך התעסקות מיותרת עם השכרת מחסן או מבנה על כל הכרוך בכך: חוזים, מיסים, ריצות מיותרות לעיריות ופרוצדורות או בשפת העם המון בירוקרטיה מיותרת וימי עבודה יקרים, אבודים.

Call Now Button דילוג לתוכן