אחסנת דירה לטווח ארוך או רילוקיישן

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסנת תכולת דירה ליוצאים לחול רילוקיישן

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים משתמשים בשירות אחסנת דירה לטווח ארוך, בעיקר בעיקר בשל היצע ההזדמנויות בחו"ל, כך שיותר אנשים עוזבים את הבתים שלהם ועוברים למקומות אחרים ועל כן זקוקים לשירות אחסון דירות לטווח ארוך.

לפני שנסביר כיצד מתבצע הליך של אחסון לטווח ארוך נסביר בקצרה את ההליך שאנחנו, האנשים שבשיגרה עוברים כיום, ועברנו עם השנים, אשר הוביל אותנו למצב בו אנחנו משתמשים בפונקציה הזאת של אחסון החפצים שלנו במחסן חיצוני למשך תקופה ארוכה.

כידוע אנשים נוטים לעבור דירות אחת לכמה שנים, לא מדובר באירוע שקורה כל יום, מצד שני, עם השנים יותר ויותר אנשים עוברים להתגורר בארצות אחרות, בעיקר מסיבות של עבודה ולימודים. כמו כן, הרבה מאוד אנשים עוזבים את הבית שלהם לתקופה מסוימת לצורך שיפוצים או רכישת דירה חדשה. במקרה כזה אין להם ברירה אלא להיעזר באפשרות של אחסון דירה ארוך טווח.

אין להם ברירה, כי הם לא יכולים תמיד לקחת איתם את כל הציוד והחפצים שלהם לחו"ל או שהם לא יכולים להעביר את כל מה שיש להם לדירה המושכרת בטרם הם ייכנסו לדירה שלהם מחדש או לדירה החדשה שהם קנו. לכן הם משתמשים באפשרות של אחסנה לטווח ארוך.

 

כיצד עובד הרעיון של אחסנת דירה לטווח ארוך

למעשה יש לתהליך הזה כמה שלבים.

בשלב הראשון אנחנו אמורים לחפש מקום אנחנו יכולים לאחסן את הציוד והחפצים שלנו. לא מדובר במשהו פשוט, אך לשמחתנו התהליך הזה הפך להיות עם השנים יותר קל בזכות האינטרנט. כיום יש לנו אפשרות לקבל את כל המידע אודות המחסנים לאחסון דירה (או כל דבר אחר) באמצעות אתרי אינטרנט שונים, אתרים של חברות שפועלות בתחום, מדריכים מקצועיים בתחום אחסון, מדריכים של בעלי מקצוע ובפרט חברות אחסון ועוד. דרך האינטרנט ואותם אתרים אנחנו יכולים גם לעשות סקר שוק בטרם נחליט עם מי נעבוד והיכן נאחסן את הציוד שלנו.

בשלב השני אנחנו צריכים להגיע למקום האחסנה בשביל לראות אם הוא מתאים לנו. כמובן שהשאלות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו הן, האם שירות השכרת מחסן הינו זמין, נגיש בשעות הפעילות שלו, וכן אם המחסן המיועד גדול מספיק, נקי, מאובטח, האם אנחנו נרגיש בטוח להשאיר בו את החפצים והציוד שלנו. גם אם אנחנו נוסעים לחו"ל, עלינו לקחת בחשבון שמדובר בכל הציוד שלנו, אנחנו לא יכולים להשאיר אותו אצל כל אחד, אנחנו חייבים להשאיר אותו אצל מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו.

בשלב השלישי, נבצע את תהליך העברה. תהליך זה מתבצע באמצעות חברת הובלות, לעתים מדובר בהובלה מטעם המקום בו אנחנו מאחסנים את הציוד והחפצים ולעיתים מדובר בחבלה שאנחנו מזמינים. אחרי כל זה, אנחנו יכולים להיות רגועים שהחפצים שלנו שמורים ומאובטחים.

מפה, אנחנו יכולים להמשיך אל יעדנו הבא.

דילוג לתוכן