אחסון תכולת דירות, רהיטים, וחפצים אישיים

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

יחידות אחסון תכולת דירה

ישראלים רבים בוחרים להשתמש בשירותי אחסנה לשם אחסון תכולת דירה;

אחסון תכולת דירה - תיבת נח אחסנה· יש אחסון תכולת דירה לטווח קצר לקראת ובזמן שיפוץ דירה,
· יש אחסנת תכולת דירה לטווח ארוך – אחסון רילוקיישן,
· יש אחסון דירות ירושה ויש אחסון רהיטים,
· יש אחסנה לעסקים; ציוד משרדי, כלי עבודה, מכונות וציוד כבד.

איך בוחרים מחסן מתאים לאחסון תכולת דירה?

בדרך כלל הם משתמשים בהם במצבים שונים, כמו מעבר דירה אשר מאלץ אותם לאחסן את הרהיטים והחפצים באחסון חיצוני בטרם הם נכנסים לדירה החדשה שלהם, כמו גם בעת מעבר למגורים בחו"ל, ריקון דירה ישנה, או במקרה של שיפוץ.

כמעט בכל המקרים, מדובר על אחסון תכולת דירה כעניין זמני, כלומר אחסנה שאמור לקחת מספר שבועות במקרה הטוב. רק במקרה של מעבר למגורים בחו"ל, יש צורך באחסון לתקופה ארוכה יותר. משך התקופה בה מאחסנים את הריהוט והחפצים, משפיעים, מן הסתם, גם על סוג האחסון, המיקום והחברה בה בוחרים לאחסן את הדברים.

מה יש לבדוק כשמחפשים אחסון תכולת דירה:

כאשר אנשים מחפשים אחסון תכולת דירה עליהם לבחון מספר נושאים לעומק, ולא משנה אם מדובר בתכולת דירה לטווח קצר או ארוך;

ראשית, היכן ממוקמים המחסנים.יחידות אחסון מאובטחות לאחסנה
חשוב שהם יהיו באזור נגיש וזמין, שיהיה קל להגיע אליהם, פשוט לפרוק את הציוד והחפצים וכמובן להעמיס אותם בחזרה על המשאית, כשנרצה להוציא אותם מהאחסון.

שנית, עלינו לבחון את רמות האבטחה במקום.
מאחר ואנחנו משתמשים באחסון חיצוני, הרי שהמקום אמור להבטיח לנו רמת אבטחה מסוימת. הרמה הבסיסית היא אזעקה, מצלמות ושומר, אך ברוב המקומות מציעים רמה הרבה יותר גבוהה, למשל, שמירה 24/7, גלאים, הדברה ועוד. כמו כן, אפשר לקבל רמות אבטחה נוספות, שאמורות למנוע כניסה של זרים ומצב של אי נעימות אחרת.

שלוש, מחסן לאחסון תכולת דירה מחייב בדיקת אמינות.
זה צריך להיעשות באופן כזה, שאנחנו יכולים לדעת מי עומד מאחורי המחסנים. באיזו חברה מדובר ומי האנשים. לכאורה זה דבר בנאלי, אך על מנת שלא ניפול למצב בו נאחסן את החפצים הכי חשובים שלנו אצל אנשים מפוקפקים, אזי שעלינו לדעת מי הוא האיש האחראי ישירות לבטיחות המחסנים לאחסון תכולת דירה.

אחסון דירה לטווח ארוך – זה מומלץ?

ישנם אנשים רבים שנדרשים לאחסון תכולת דירה או חפצים לטווח ארוך, כתוצאה ממעבר למדינה אחרת, או מסיבות מגוונות אחרות, והם שואלים את עצמם, האם אחסון לטווח ארוך במחסן חיצוני זה דבר נכון ומומלץ. ובכן, כשמסתכלים על הנתונים, אין ספק שמדובר בעלות לא קטנה, למרות שכמו במקרים רבים אחרים, פר יום אחסון לטווח ארוך הוא זול יותר מאשר אחסון לטווח קצר, אך עדיין מדובר בהוצאה לא קטנה.

השאלה היא, מה האופציה שמנגד? תמיד קיימת האופציה לשמור את הציוד והחפצים אצל חבר או קרוב משפחה, דבר שיגרום אי נעימויות עבורכם ועבורם. אופציה אחרת היא לשמור על הדירה ולאחסן שם את הציוד. דבר שיכול לעלות לא מעט וגם לא תמיד אפשרי.

אם אתם עוברים לחו"ל, אז אפשר להניח שאתם יכולים לשלוח את הציוד איתכם דבר שגם הוא לא תמיד נוח, מה עוד שגם מבחינת עלויות הוא לא משתלם כי תצטרכו לשלוח אותו חזרה ארצה. לכן בסופו של דבר מחסן לאחסון תכולת דירה לטווח ארוך הוא הרבה יותר משתלם.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


Call Now Button דילוג לתוכן