אחסון תכולת דירה – סוגי אחסנה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון תכולת דירה עם ביטוח ואחריות

ישראלים שעומדים בפני רילוקיישן למדינה אחרת, מעבר דירה או שיפוץ דירה קיימת, מי שקיבל לאחרונה דירה בירושה עם חפצים רבים בתוכה, הרי שהמאמר הזה מיועד להם. כאן אנחנו נסביר את כל מה שצריך לדעת על אחסון תכולת דירה.

בעוד שבארה"ב ובאירופה, אנשים משתמשים במחסנים לצורך אחסון דירה כבר עשרות שנים, בישראל מדובר בנושא יחסית חדש. אומנם בשנים האחרונות החלו קבלנים רבים להציע דירות חדשות עם מחסנים אישיים במבנה, אך לרוב מדובר על מחסנים לא גדולים ובוודאי לא כאלה שיכולים לספק אחסון תכולת דירה מלאה. מה עוד שבהרבה מקרים, כמו למשל מעבר דירה או רילוקיישן, זה לא תמיד אקטואלי, ולכן יש צורך להשתמש בשירותי אחסון תכולת דירה חיצוניים.

אספנו כאן שורה של נקודות ואלמנטים שצריך לדעת ולקחת בחשבון, בכל הקשור לאחסון תכולת דירה מכל סיבה שהיא. מטרת הנקודות היא להקל הן בחיפוש אחר המקום הנכון עבור אחסון וכן בשביל שיהיה בידיי הגולשים את כל המידע ההכרחי בנושא.

כל מה שצריך לדעת על אחסון תכולת דירה

אחסון לטווח קצר לעומת אחסון לטווח ארוך – אחסון לטווח קצר הוא לרוב אחסון שמיועד לאנשים שמשפצים דירות או נמצאים בשלב שבין דירות (התפנו מהדירה הישנה ועדיין לא נכנסו לחדשה) מדובר על אחסון בטווח של שבועות בדרך כלל. אחסון לטווח ארוך הוא אחסון של חודשים ושנים, מיועד לאנשים שעושים רילוקיישן או למקרים אחרים, למשל, אחסון דירות ירושה.

מבנה אחסון – כאן יש שתי אפשרויות, האפשרות האיכותית והמובילה היא אחסון בתוך מבנה. מדובר על מבנה שנועד לאחסון מבחינת תנאי השטח, גודל, המערכות שנמצאות בתוכו (אוורור, סופחי לחות, אבטחה וכדומה). מדובר במחסנים בדיוק כמו שאפשר לראות לא פעם בסרטים ובסדרות אמריקאיות. לעומת זאת קיימות מכולות בהן ניתן לאחסן ציוד וחפצים. מדובר על מכולות ברזל מהסוג שנהוג לאחסן בהם ציוד בים. המכולות פחות טובות לאחסון בגלל שאין בהם את המערכות הנדרשות בשביל לשמור על הגנה מפני רטיבות, לחות וכדומה.

נגישות וזמינות – חלק מהותי בבחירת מחסן לצורך אחסון תכולת דירה, בוודאי כשמדובר על אחסון בעת שיפוץ או במעבר דירה, הוא, זמינות ונגישות. נגישות הכוונה מיקום המחסן, כך ניתן להגיע אליו בצורה קלה ופשוטה. היתרון של מתחם מחסנים שכזה שהוא ממוקם על הקרקע, ולכן פשוט מאוד להגיע אל המחסנים השונים עם הרכב. זמינות זו השאלה מתי אפשר להגיע למחסן. האופציה המועדפת צריכה להיות בכל ימי השבוע בשעות נוחות, קרי הן שעות הבוקר והן אחרי שעות העבודה.

אבטחה מלאה – מתחם מחסנים לצורך אחסון תכולת דירה כולל בדרך כלל, מצלמות, גדרות, שומרים, גלאים (כולל גלאי עשן) ועוד. כל דבר שיכול למנוע כניסה של זרים ושל גורמים לא מורשים לשטח המחסנים ובפרט למחסנים עצמם. מי ששוכר מחסן צריך להרגיש שהמקום שמור ובטוח ושהחפצים שלנו לא נמצאים בסכנה.

 

 

Call Now Button דילוג לתוכן