אחסון תכולת דירה והשקט הנפשי במעבר דירה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אריזת תכולה לפני מעבר דירה - תיבת נח אחסנה

אין צורך לספר עד כמה מעבר דירה יכול להיות עניין מסובך ולא פשוט. זה נכון לשלב חיפוש דירה חדשה, ממשיך בשלב האריזות ויש כמובן את כל השלב הבירוקראטי של החלפת כתובות, ניתוקים וחיבורים מחדש, הזמנת חברת הובלות וכדומה. אחת כמה וכמה העניין יכול להיות מסובך אם לא מדובר במעבר ישיר, כלומר אם צריך לפנות את הדירה עוד בטרם מקבלים את הדירה החדשה או לחילופין, אם מדובר ברי לוקיישן, מעבר למדינה אחרת, אז העניין יכול להיות הרבה יותר מורכב וצריך לומר את האמת, זה לא מוסיף לשקט הנפשי.

על מנת להקל ולו במעט על התהליך, מומלץ להיעזר בחברה שמתמחה בנושא של אחסון תכולת דירה. זה נכון במיוחד כשמדובר על מעבר לא ישיר וכן על רילוקיישן. אלה המקרים הקלאסיים בהם משתמשים בשירות זה בשלב של מעבר. מומלץ להשתמש בחברה שמתמחה בכך מאחר וזה הפתרון היעיל והטוב ביותר לאחסון החפצים בצורה מסודרת ומאורגנת מבלי שייגרם נזק לחפצים ומבלי שיהיה צורך לערב גורמים אשר אינם מתמחים בכך ואין להם בהכרח את השטח הנחוץ לשם כך.

חברות של אחסון דירה, הן חברות אשר מספקות את כל האמצעים בעת תהליך האחסון, לרוב זה כולל ארגזים וקרטונים שונים וכן ייעוץ בתהליך האריזה, וכן כמובן הן מספקות מחסנים בגדלים שונים עם אבטחה, שירותי ניקיון והדברה וכן שירותים נוספים בהם ניתן להשתמש. הרעיון הוא מאוד פשוט, משתמשים בשירות זה על מנת לאחסן את החפצים עד שנכנסים לדירה החדשה או לחילופין, עד שחוזרים לארץ. כך אפשר לדעת בוודאות שהחפצים נמצאים במקום בטוח ושקט, מבלי שיהיה צורך לתהות האם הם שלמים או שמא ניזוקו, האם גורמים זרים עושים בהם כבשלהם או שמא הם מאובטחים מספיק.

כיצד שומרים על שקט נפשי בעת אחסון תכולת דירה

על מנת שיהיה אפשר לישון בלילה בשקט שכל החפצים בטוחים ולא קורה להם שום דבר רע, יש לנקוט במספר צעדים.

ראשית, יש לחפש חברה שתעזור בכל השלבים, מהשלב של האריזה עד שלב האחסון. חברה אמינה ומקצועית שתוכל לספק את כל האמצעים הנדרשים לאחסון בטוח ונכון. זה לא מספיק שהחברה תספק מחסן וזה לא מספיק שהיא תספק אבטחה, היא צריכה לספק את המכלול השלם לצורך אחסון נכון. ייעוץ מקצועי, מחסן בתנאים מתאימים, אבטחה, שירות ניקיון ועוד.

שנית, יש לעבוד על פי הספר. להשתמש בעצות של יועצים, לעבוד על פי סדר מסוים, לבדוק כל אות בחוזה, לא לחפש דרכים עוקפות ומקצרות. ללכת בדרך הישרה והנכונה.

שלוש, למרות שזה יכול לייקר את האחסון, יש לעשות ביטוח מלא לחפצים, כך גם אם הם חס וחלילה יקרה להם משהו, חברת הביטוח תדאג לשלם על הנזקים. אחרת עלולים לצאת קרחים מכאן ומכאן.

 

Call Now Button דילוג לתוכן