אחסון מלאי לעצמאים

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון מלאי לעצמאיים –  פתרון מצוין לעצמאים במגוון תחומים:

1. פתרון אחסון מלאי זמני – בעל עסק עצמאי, אשר מגדיל את המלאי לפני חגים ו/או לפני העונה או לקראת מבצע מכירות, וזקוק לפתרון אחסון מלאי זמני, עם גישה יום יומית ועלות אחסון המשתנה בהתאם לגודל המלאי. ככל שהמלאי קטן עם המכירות, עלות האחסון קטנה בהתאם לנפח הדרוש לאחסון – אחסון לעצמאיים ואחסנה לעסקים

2. עלויות האחסון – כל עלויות האחסון ידועות מראש, ללא צורך בתשלום מיסי ארנונה, כפי שמשלמים עסקים אשר מחזיקים מחסן פרטי. כל העלויות מוכרות לצורכי מס.

3. נגישות למקום אחסון המלאי  מיקום, מיקום, ושוב מיקום! מילות המפתח החשובות כשמדובר בניהול מערך הפצה ובגישה נוחה למלאי, מתקן האחסנה של תיבת נח ממוקם במיקום מרכזי המקנה יתרון רב וחסכון בזמן יקר .

4. חיוב רק לפי זמן אחסון מלאי, בפועל  עצמאי שזקוק לאחסנת מלאי לפרק זמן מוגבל יהנה מחיוב על החודש הראשון בלבד באופן מלא ולאחר מכן החיוב הוא שבועי .
לדוגמא : חברה העוסקת בשיווק חפצי נוי ועיצוב מגדילה את המלאים לפני חג הפסח וצריכה לאחסן את המלאי לתקופה של בין חודש לשלושה חודשים , כאשר בפועל לאחר חדש וחצי הצטמצם רוב המלאי , ניתן להעביר את המלאי לחדר אחסון קטן המתאים לנפח המלאי שנותר לצמצם את עלויות האחסנה , כמו כן בעת פינוי חדר האחסון תחוייב החברה בהתאם לחודש ומספר השבועות , כך ניתנת גמישות וחסכון ניכר בעלויות האחסנה.

דוגמא נוספת : חשמלאי / אינסטלטור / טכנאי מיזוג וכדו'. משכיר חדר אחסנה לכלי העבודה וחלקי החילוף בגודל מסויים, במהלך התקופה נזקק לשטח אחסנה גדול יותר לשם אחסנת מלאי שישמש אותו לתקופה או לפרוייקט מסויים, בתיבת נח יוכל להשכיר חדר אחסנה בהתאם למלאי ובהמשך ניתן להתאים את גודל החדר לנפח המלאי לצמצם עלויות ולחסוך התעסקות מיותרת עם השכרת מחסן או מבנה על כל הכרוך בכך : חוזים, מיסים, ריצות מיותרות לעריות ופרוצדורות או בשפת העם המון בירוקרטיה מיותרת וימי עבודה יקרים ,אבודים.

Call Now Button דילוג לתוכן