אחסון חפצים

פתרונות אחסון חפצים לכל פרק זמן בנוחות מרבית ומחירים נוחים

✔️ אחסנת חפצים ביחידה פרטית או שטח משותף.

✔️ אחסון חפצים לטווח ארוך.

✔️ הגעה חופשית לחפצים ברוב שעות היממה.

✔️ חניה חינם וגישה נוחה מאוד.

✔️ תנאי אחסנה מעולים, כולל ביטוחים ורישיונות.

חייגו אלינו 077-4706-223 להצעת מחיר משתלמת במיוחד

אחסון חפצים

מתי מאחסנים חפצים?

אחסון חפצים הוא שירות נפוץ שיכול לבוא לידי ביטוי במספר דרכים שמותאמות לצורך ולסיבה שלשמה אתם צריכים לאחסן את החפצים. כל אחסנה של חפצים צריכה לקחת בחשבון את הצרכים שלכם מפני שישנם מגוון שירותי אחסנה ומה שיכול להתאים לצורך אחד יכול להיות גרוע בשביל משהוא אחר.

אנו מתמחים באחסנת חפצים במגוון שיטות ומחירים. כל השירותים ניתנים ברמה גבוהה במיוחד וכל המתקנים עומדים בתקנות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. התקשרו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

בין המקרים הנפוצים שבהם מאחסנים חפצים ניתן למנות את שלושת התרחישים הנפוצים הבאים.

אחסון תכולת דירה

אחד מהמקרים הקלאסים שבהם מאחסנים חפצים הוא באחסון דירות. זה יכול להיות בשעת מעבר דירה או במצבים אחרים כמו שיפוץ הבית ואחסנת החפצים במקום בטוח עד לסיום השיפוץ ובכל מצב אחר שאינו מאפשר את הכנסת התכולה או חלקה לדירה מסיבות כאלה ואחרות.

אחסון משרד

אחסון משרדים הוא עוד דוגמה מאוד נפוצה לאחסנת חפצים שיכול להתרחש במקרים של סגירת משרד, העברתו למקום אחר או מתוך רצון לחסוך בשטח נדלן יקר ולהסב אותו לצורכי עבודה בעוד שאת הציוד ניתן לאחסן במחסנים מתאימים במחיר זול.

מחסן קטן להשכרה

לעתים קרובות הצורך באחסון חפצים נובע מתוך מחסור במחסן בדירה. זה יכול להיות במצבים שבהם בעלי דירות מעוניינים להשכיר מחסן קטן שיפצה על היעדר מקומות אחסנה מספקים בדירה או במצבים שבהם בעלי עסקים מחפשים מקום בטוח לאחסן ציוד של העסק שלהם.

לא משנה מה הסיבה שבגינה אתם צריכים לאחסן חפצים, לנו יש מגוון פתרונות שמותאמים לצורך שלכם ולתקציב כך שתוכלו לבחור בשיטת האחסנה המתאימה לכם ביותר מבלי לבזבז כסף על משהו שאתם לא צריכים.

איך כדאי לאחסן חפצים?

יש כאמור מספר שיטות שונות לאחסון של חפצים וחשוב להכיר אותן מפני שכך תוכלו להתאים את השיטה הטובה ביותר לצורך שלכם, למנוע בזבוז כסף וליהנות משירות שתואם את הציפיות שלכם.

אחסון חפצים במחסן פרטי

אחסנת חפצים במחסן פרטי היא אחת השיטות המבוקשות מפני שהיא מעניקה מגוון יתרונות שאין בשיטות אחסנה אחרות. החיסרון לעומת זאת הוא המחיר שיכול להיות יקר יותר ביחס לחלופות. האם תוספת המחיר הזאת כדאית? בואו ונבדוק.

במסגרת השכרת מחסן פרטי לאחסון חפצים, אתם יכולים לבחור מחסן בגודל שמתאים לכם בהתאם לכמות החפצים והגודל שאתם צריכים כשהייחודיות בשיטה הזאת באה לידי ביטוי בכך שאתם מקבלים מפתח למחסן ורק אתם יכולים לפתוח אותו ולהשתמש בו. משמע שמעבר לפרטיות המוחלטת, באפשרותכם להגיע אל המחסן ולהשתמש בו באופן חופשי ובכלל זה להוציא או להכניס חפצים מתי שצריך.

אחסון חפצים במחסן פרטי מתאים במיוחד במקרים שבהם החפצים יקרים מבחינה כספית או ערך סנטימנטלי ובמצבים שצריך להשתמש במחסן באופן שוטף.

אחסון חפצים בשטחי אחסנה

שירותי השכרת מחסנים יכולים להיות יקרים עבור חלק מהאנשים, בעיקר כשיש הרבה חפצים. כמו כן לעתים קרובות מי שצריך לאחסן חפצים אינו חייב לגשת אליהם על בסיס קבוע. זה המקום שאליהם נכנסים שירותי אחסנה משותפים שבמסגרתם ניתן לאחסן חפצים במתחם משותף שמוזיל את העלויות באופן משמעותי.

במסגרת השירות מניחים את החפצים על גבי משטח, עוטפים אותם היטב באמצעות ניילון נצמד שרינק ומאחסנים את המשטח במחסן משותף עם עוד חפצים ומשטחים של לקוחות אחרים.

זוהי שיטה שיכולה להוזיל את העלויות באופן ניכר אבל חשוב להבין שהיא מתאימה רק במצבים שבהם אתם צריכים לאחסן חפצים מבלי לגשת אליהם עד לסיום האחסנה. בין הדוגמאות לאחסנת חפצים בשטחים משותפים ניתן למנות אחסון רהיטים, אחסנה בשיפוץ וכיוצא בזה.

אחסון חפצים במכולה

כולנו מכירים את המכולות ויודעים שהן יכולות להיות אפשרות לאחסנת חפצים אך כפי שכתבנו במדריך שמתייחס לאחסנה במכולה, לא כל חפץ יכול להיות מאוחסן במכולה ולא לכל פרק זמן. במכולה יכולים להיות תנאים שפוגעים בחפצים כאלה ואחרים שרגישים לטמפרטורה קיצונית או למחסור באוורור. כמו כן השכרת מכולה יכולה להתברר כיקרה מאוד באחסון חפצים בודדים מפני שלא ניתן לשכור רק חלק מהמכולה ולעתים קרובות תיאלצו לשלם עבור שטח שאתם לא ממש צריכים. לאור הדברים הללו, במרבית המקרים איננו ממליצים לאחסן חפצים במכולות.

למה צריך לשים לב באחסון חפצים?

לאור היתרונות והחסרונות של שיטות האחסנה שמנינו, אנו ממליצים לאחסן חפצים במחסנים פרטיים או משותפים שעומדים במספר תנאים שמבטיחים אחסנה איכותית ובטוחה במחיר הוגן.

  1. בדקו שהשירות מלווה בביטוח תכולה ללא תוספת מחיר.
  2. במידה שמשכירים מחסן פרטי יש לבדוק את שעות הפעילות של המתחם.
  3. וודאו שהמקום מתאים לסוג החפצים שאתם רוצים לאחסן.
  4. מומלץ לאחסן את החפצים במחסנים שנמצאים בקרבת מקום כדי למנוע בזבוז של זמן וכסף בנסיעות מיותרות.
  5. מתחם אחסנה מומלץ חייב להיות עם רישיונות והיתרים.
  6. בדקו את התנאים במחסנים ובכלל זה את תנאי התחזוקה, האבטחה וכיוצא בזה.

חברתנו עומדת בכל התנאים האלה ומציעה לכם שירותי אחסנה ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.