אחסון דירה לכל פרק זמן ולכל מטרה – פתרון האחסון המושלם עבורך!

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

יחידות אחסון תכולת דירה מאובטחות לאחסנה

עוברים דירה? משפצים את הבית? מתכננים את מעבר הדירה ומחפשים מקום אמין ובטוח לאחסן בו את תכולת הדירה?
היום לא עוברים לפני שבטוחים שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות. למעלה מ-20 שנות נסיון בהשכרת מחסנים ואחסון תכולת דירה, הופכים את חברת תיבת נח למובילה בתחום האחסנה בישראל. והכל – במחירים המשתלמים ביותר שתוכלו לקבל. הייעוץ – חינם ובשמחה!

מדי שנה נאלצים תושבים רבים באזור המרכז למצוא פתרונות אחסון דירה, בעקבות מעבר עתידי. הצורך לפנות את הדירה מתעורר עקב בניה שלא הושלמה בבית החדש, במקרים בהם אין מקום אחסון מיותר בבית או במהלך שיפוצי הדירה החדשה. במקרים אחרים, יהיה צורך באחסון הדירה לטווחי זמן ארוכים, כאשר ביתנו עמוס בפריטים מיותרים. כך או כך, הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא שתוכלו להוציא את תכולת דירתכם ממחסני האחסון בדיוק באותו מצב בו הכנסתם אותה, על עיקרון זה איננו מתפשרים, אחרת כל הזמן והכסף שתשקיעו יהיה לשווא.


אחסון דירה בטוח, בכל סדר גודל

אחסון דירה לכל מטרה - תיבת נח אחסנהבמידה ואתם זקוקים באופן מידי לשירותי אחסון תכולת דירה, וודאי תשמחו לדעת שיש פתרונות שמבטיחים לכם אחסון בטיחותי, עם אחריות מלאה לחפצים שלכם. החשש הגדול ביותר של לקוחות חדשים, הוא לאחסן חפצים יקרי ערך ולגלות שלא נשמרו כראוי, התבלו או ניזוקו. בחברתנו מכירים את התחושה הזו, ומעוניינים לדאוג לשקט הנפשי של כל אחד מלקוחותינו, ולכן נוקטים במגוון אמצעי מיגון לתכולת הדירה שלכם. האבטחה האופטימלית שלנו כוללת ציוד מתקדם כמו מצלמות, שומר לילה ואזעקות 24/7, מהפריטים הגדולים עד לקטנים ביותר.

תיבת נח אחסנה מציעה אחסון דירה במרכז הארץ ברמה בינלאומית:

  • ציוד אבטחה חדיש ומתקדם לשמירה מרבית על החפצים
  • שמירה 24 שעות ביממה
  • אחסנת תכולות דירות גדולות וקטנות בקומת נגישה לפריקה ונעינה

אנו מבינים עד כמה החפצים האישיים שלכם חשובים לכם, הן מבחינת ערכם הכספי והן מבחינת הערך הסנטימנטלי. במקום "להקטין ראש" ולשמור על החפצים שלכם במכולות או במשטחים ייעודיים, אנו בוחרים להגדיל ראש ולספק שירות 360 מעלות לתכולת הדירה שלכם במחסנים פרטיים ובלעדיים!

גישה מלאה לתכולה גם לפרקי זמן ארוכים

להבדיל מאחסון מסחרי על גבי מכולות, שיטת אחסון במחסנים פרטיים מאפשרת גישה מלאה לתכולה שלכם, בכל רגע. לא תצטרכו להזיז תכולה של מישהו אחר או לשכור מלגזה כדי להוציא את החפצים שלכם. אחסון דירה בתיבת נוח אחסנה, היא אי של שקט נפשי – אתם מגיעים למחסן, פותחים את הדלת וניגשים לתכולת הדירה שלכם, ולאחר השימוש נועלים את המחסן במפתח הפרטי.

אם בזמן תקופת האחסון תצטרכו פריטים חשובים לחורף, או לחפש במחסן הפרטי שלכם מסמכים חשובים ואין לכם מקום מיותר בבית, אתם רשאים להגיע למחסנים בכל שעה, במסגרת שעות הפתיחה. המחסן שאתם מקבלים מאיתנו הוא פרטי לחלוטין, ורק שלכם. במילים אחרות – אתם מקבלים פרטיות מלאה לאחסון הדירה ויכולים לנעול את המחסן בקלות עם מפתח

האם אנשים אחרים רשאים לגעת בתכולה?

רק בתנאים מסוימים מאוד. ללקוחות פרטיים שמאחסנים את תכולת דירתם אצלנו, יש צרכים שונים מבעלי עסקים שמאחסנים משרדים. אין גישה לתכולת הדירה לשום גורם שאינו מורשה (גם לא לבני המשפחה הקרובים ביותר), אלא אם כן אנשים אלו מצוינים מראש בחוזה האחסון. אם בכל זאת אינכם רגועים, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח תכולת דירה על הסכום הרצוי. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו הסכם פוליסת ביטוח מתאים בתנאים אידיאליים הכולל את כל הכיסויים המותאמים לתכולת הדירה.

נשמח לענות על כל שאלה נוספת, ולהבטיח לכם שקט נפשי לאורך זמן.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


Call Now Button דילוג לתוכן