אחסון דירה – טיפים לאחסון יעיל

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון דירה וטיפים לעבודה יעילה

עומדים לעבור דירה, לשפץ או לעבור לחו"ל? זה הזמן לחשוב על מציאת מקום לאחסון דירה.

הכוונה מן הסתם, לחברת אחסנה, מקום שיתאים לכם לצורך אחסון דירה, רהיטים והחפצים שלכם מהדירה או המשרד, מקום בו תוכלו לאחסן את החפצים שלכם בבטחה, במקום נגיש וקרוב, מקום שאתם יכולים לסמוך עליו.

להלן כמה טיפים שיכולים לעזור לכם גם למצוא מקום לאחסון דירה וגם בשביל לאחסן בצורה חכמה.

אחסון דירה הוא לא דבר פשוט, כי הוא דורש מכם הרבה סבלנות, סדר, ויצירת עדיפויות לדברים מסוימים על פני דברים אחרים. לשם כך יצרנו עבורכם שורה של נקודות שיכולות לעזור לכם לאחסן דירה בצורה נוחה ופשוטה.

לפני שנתחיל נציג מספר נקודות כיצד לבחור מקום לאחסון דירה. ראשית, עליכם לוודא שהמקום מתאים לכם מבחינת הגודל, שנית, הוא צריך להיות מאובטח באופן מקסימאלי, שלוש הוא צריך להיות נגיש עבורכם, ארבע, רצוי שהמקום יהיה זמין במובן הזה שלא יהיה באזור צפוף שלא ניתן להגיע אליו בשעות מסוימות.

אחסון דירה – הטיפים

תוותרו על מה שאתם לא צריכים – אנחנו יודעים שזה לא קל לזרוק דברים, זה בטח לא קל כשמדובר בדברים שיש להם ערך רגשי מסוים, אך תוותרו עליהם. אל תמהרו להחזיק כל דבר שיש לכם. הרבה דברים הם לא בשימוש, הרבה דברים אתם לא זכרתם בכלל שיש לכם אותם עד שהתחלתם לסדר את הדירה לקראת אחסון.

למה לזרוק? ככה תחסכו במקום, ככה תחסכו בעלויות, אין צורך להוביל עוד ועוד ארגזים נטולי שימוש או להחזיק מקום גדול רק בשביל דברים שאתם לא באמת צריכים. תחזיקו רק מה שיש לכם צורך בו.

עשו ביטוח – אתם הולכים להפקיד את הדברים החשובים ביותר שלכם במחסן של חברה חיצונית. חברה טובה ככל שתהיה לא יכולה להבטיח לכם שהדברים יישמרו לגמרי. החברה לא יכולה להבטיח שלא תהיה רעידת אדמה או שריפה. לכן תעשו ביטוח, כך תוכלו להיות רגועים שהדברים שלכם מוגנים ושמורים.

סדר באריזה – אל תארזו סתם, תארזו בסדר מסוים, בצורה מסוימת. תארזו כשאתם יודעים מה יש בכל קופסא. אם יש צורך, תעשו רשימה של קופסאות עם מספרים ותיעוד מה נמצא בכל קופסא. ככה תוכלו לדעת בבוא העת מה יש בכל אחת מן הקופסאות.

אריזה חכמה – אריזה חכמה היא לא רק סדר באריזה אלא מעבר לכך, מה זה אומר? הדבקה נכונה, אטימה הרמטית, ריפוד בפנים האריזה, כל מה שנדרש בשביל שהארגזים יהיו בטוחים וחזקים. אם לא תעשו כך החפצים שלכם עלולים לקבל מכות, דבר שיכול לגרום חבלות ונזקים. ככל שתשקיעו יותר באריזה ותארזו בצורה חכמה יותר, כך הסיכוי שהחפצים יהיו מסודרים בצורה טובה יותר. לא נדרש מכם הרבה בשביל זה. מדובר בהשקעה קטנה הן בזמן והן במשאבים.

Call Now Button דילוג לתוכן